Oasis Verde Hidden Havuz Izgarası

25x50 cm’lik boyutu sayesinde havuzların hem estetik hem de işlevsel olmasına olanak sağlayan Oasis verde hidden havuz ızgarası, mavi rengiyle doğanın yapı malzemelerine adeta bir yansımasıdır. Şiir gibi havuzlara imza atmak isteyenlerin tercihi olan Oasis verde hidden havuz ızgarası, kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca işlevselliğini korur. Havuzdan taşan suyun filtrelenerek devridaim sistemine dahil edilmesine olanak sağlayan Oasis verde hidden havuz ızgarası, bu özelliği sayesinde havuz suyunun israf edilmesini engeller. Verimlilik açısından üst düzey bir performans sunan bu ürünler, fiyat bakımından da oldukça avantajlıdır.

Oasis Verde Hidden Havuz Izgarası Her Havuza Uygun

Oasis verde hidden havuz ızgarası her havuza uyum sağlar. İşçiliği de oldukça basit olan bu ürünler, havuza dışarıdan gelebilecek etkenlere karşı da korunaklı bir yapı oluşturur. Yaprak, sinek ve böcek gibi istenmeyen organizmaların havuz içerisine girmesini engelleyen Oasis verde hidden havuz ızgarasının kurulumu basittir. %100 porselenden imal edilen bu ızgaralar, havuzdan taşan suyun etrafa yayılmasını da engeller. Bu sayede etrafta sudan kaynaklı olarak oluşabilecek problemler de ortadan kalkar. Kaydırmaz yapısı sayesinde kayarak düşme riskinin minimize edilmesine olanak sağlayan Oasis verde hidden havuz ızgarası, havuzun kenar bölmelerine monte edilir.

Oasis Verde Hidden Havuz Izgarası Dayanıklılık Açısından Alkışı Hak Ediyor

Yüksek derecede dayanıklılığa sahip olan Oasis verde hidden havuz ızgarası, aynı zamanda uzun kullanım ömrüne sahiptir. Yüksek kalitesi ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan Oasis verde hidden havuz ızgarası, yüksek ısıda pişirilir. Bu sayede yapısını uzun süre boyunca korur. Yüksek kaliteli ham madde ile imal edilen Oasis verde hidden havuz ızgarası ve diğer havuz ekipmanları için Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Aradıklarınıza kolayca ulaşabileceğiniz Çilek Havuz, havuzların son katlarında kullanılan yapı elemanlarına kolaylıkla ulaşmanıza olanak sağlar. Havuz suyunun tahliye edilmesinde de görev alabilen bu ürünler ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo fırsatıyla aradıklarınıza bir tık kadar uzağız.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta