Oasis Verde Teras Kaymazı

Teras gibi ıslak alanlarda güvenli adım atmanız için tercih edebileceğiniz Oasis verde teras kaymazı, 60 × 60 ve 30 × 60 boyutları ile sizlere sunulur. Siyah rengi sayesinde alanlarda elegan bir görünüm sergileyebileceğiniz Oasis verde teras kaymazı, porselenden imal edilen ve mermer desenine sahip olan üstün özellikleri sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. %100 porselenden imal edildiği için zaman içerisinde çatlamayan ve açılmayan bu ürünler, donma ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. İklimsel koşulların olumsuz etkisine karşı yüksek derecede mukavemet gösteren Oasis verde teras kaymazı, sadece teraslar da değil, aynı zamanda bahçe ve havuz kenarı gibi diğer dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Oasis Verde Teras Kaymazı ile Estetik Bir Değer Oluşturun

Estetik bir değer oluşturan ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca sizinle birlikte olan Oasis verde teras kaymazı, yüksek kaliteli olarak üretilir. Özel üretim teknikleri ve yüksek kaliteli ham madde ile hazırlanan bu ürünler, parlak yapısı sayesinde alanın derinliğini de artıracaktır. Bu sayede terasınız daha geniş ve profesyonel bir görünüme sahip olacaktır. Hayallerinizdeki yaşam alanlarını hayata geçirmek için tercih edebileceğiniz Oasis verde teras kaymazı, farklı renk ve desen alternatifleri ile de sizlere sunulur. Dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürünler, işçilik ve zamandan da tasarruf etmenize olanak sağlar. Estetik görünümü dayanıklılık ile birleştiren Oasis verde teras kaymazı

bir kez satın alındığını uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Oasis Verde Teras Kaymazı Proje Bazlı İşlerde Bir Numara

İç ve dış dekorasyon unsurları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Oasis verde teras kaymazı aynı zamanda duvar kaplamalarında ve yapıları iç cephelerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Kalıcı ve estetik bir ürün arıyorsanız siz de bu kaymazları tercih edin. Dayanıklılığı ve sağlamlığı ile bilinen Oasis verde teras kaymazı, proje bazlı işleriniz ve yüksek metrajlı işleriniz için oldukça avantajlıdır. Hemen Çilek Havuz ayrıcalığı ile kolaylıkla fiyat teklifi alabilir ve Türkiye’nin neresinde bulunursanız bulunun siparişinizi oluşturabilirsiniz.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta