Olcay Mix Havuz Karoları

Estetik görünümü ile bir sanat eserini andıran Olcay Mix Havuz Karoları, muhteşem renklerin uyumunu havuzlarınıza armağan ediyor. Havuzların çok daha lüks ve estetik bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan Olcay Mix Havuz Karoları, kolay temizlenebilir, gözeneksiz yüzeyi sayesinde sadece görsel açıdan değil, işlevsel açıdan da beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. Yüzme havuzlarından süs havuzlarına kadar aklınıza gelebilecek her alanda değerlendirebileceğiniz Olcay Mix Havuz Karoları, havuz içinde değerlendirebileceğiniz final ürünler arasında yer alıyor. Havuz kaplamalarında akılcı çözümler üretmek isteyenlerin öncelikli tercihi olan Olcay Mix Havuz Karoları, işlevsel oldukları için temizlik süreçlerinden de tasarruf etmenize olanak sağlıyor.

Olcay Mix Havuz Karoları Sizin için

Tasarımı, renk tonları ve kalitesi ile adından yıllarca söz ettirecek Olcay Mix Havuz Karoları, düşük su emme kapasitesine sahiptir. Bu sayede zaman içerisinde şişmez, yıpranmaz ve özelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Leke tutmayan ve kolay bir şekilde temizlenebilen Olcay Mix Havuz Karoları, havuzlarda estetik ve fonksiyonel çözümler sunar. Degrade bir görünüm oluşturan bu karolar, uygulamada ve işçilikte önemli derecede verim elde etmenize olanak sağlar. İleri teknoloji ile hazırlanan Olcay Mix Havuz Karoları, havuzlara estetik kazandırır. Kaymayı önleyen bir yüzeye sahip olan bu ürünler, modern ve fonksiyonel çözümleri ile her zaman yanınızdadır.

Olcay Mix Havuz Karolarında Kullanılan Teknoloji

Antislip teknolojisi ile hazırlanan Olcay Mix Havuz Karoları, su altı uygulamaları için idealdir. Suyun yıpratıcı etkisine karşı yüksek derecede dayanım gösteren bu ürünler, sızdırmaz yapmadığı için havuzların çok daha güvenli olmasını sağlar. Zaman içerisinde çatlamayan ve aşınmayan bu karolar, son derece kalifiyedir. Her ölçekten havuza değer katan zengin Olcay Mix Havuz Karoları için Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. İşçilikten ve malzeme kullanımından tasarruf edeceğiniz Olcay Mix Havuz Karoları, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Zamansız çözümleri zamanında satın alarak siz de havuzunuzun çok daha şık ve dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Zengin ürün gamı ve uygun fiyatlarıyla havuz ekipmanları denince akla ilk gelen marka olan Çilek Havuz ile siz de kazanacaksınız.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta