Pahlı Pötikare Kaymazlar Yarı Sırlı Kobalt

Kalitesini ilk bakışta hissettiren pahlı pötikare kaymazlar yarı sırlı kobalt, 12,5 × 25; 12,5 × 12,15; 12,5 × 12,5 gibi farklı ebatları sayesinde tüm havuzlarda en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Kobalt renginde olduğu için her renkten ve her desenden havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan pahlı pötikare kaymazlar yarı sırlı kobalt, havuzlarda merdiven basamağı olarak da kullanılır. Uç bölümü mavi şeritler ile çevrili olan pahlı pötikare kaymazlar yarı sırlı kobalt, bu sayede kullanıcının rahatlıkla merdiveni görmesine ve adımlarını sağlam bir şekilde atmasına olanak sağlar.

Pahlı Pötikare Kaymazlar Yarı Sırlı Kobalt Kendiliğinden Kaymazdır

Kendiliğinden kaymaz özelliğe sahip olan porselenden imal edilen pahlı pötikare kaymazlar yarı sırlı kobalt, bu sayede porselen kaymazı için ekstra maliyet harcamanıza gerek bırakmaz. Tek üründe çok işlevli bir yapıya sahip olan pahlı pötikare kaymazlar yarı sırlı kobalt her zaman kaliteli bir havuza sahip olmanıza olanak tanır. Son derece estetik bir yapıya sahip olan pahlı pötikare kaymazlar yarı sırlı kobalt, havuzlarda dekoratif bir oluşumun içine girmenize olanak sağlayacaktır. Antibakteriyel özellikte olduğu için sağlık açısından da oldukça faydalı olan bu ürünler hafif oldukları için yapıya ek bir yük getirmez. Bu da havuzun taşıyıcı kolonlarının zaman içerisinde yükten kaynaklı olarak yıpranmasına engeller.

Pahlı Pötikare Kaymazlar Yarı Sırlı Kobalt Farklı Ölçülerle Sizlerle

İstediğiniz tasarımlarda ve farklı ölçülerde sahip olabileceğiniz pahlı pötikare kaymazlar yarı sırlı kobalt, havuzların işlevini artıracaktır. Soft yapısı sayesinde açık ve kapalı havuzların tamamında rahatlıkla kullanabileceğiniz pahlı pötikare kaymazlar yarı sırlı kobalt, havuz dekorasyonunda en çok dikkat edilen bölümler arasındadır. Havuzlara estetik bir görünüm kazandıran bu ürünler havuz yapım aşamasının son adımları arasında bulunur. Her havuz için farklı yapıda olan merdiven boyutlarına rahatlıkla uyum sağlayabilen pahlı pötikare kaymazlar yarı sırlı kobalt, havuza uygun malzemeler ile yapılandırıldığı için uzun yıllar boyunca rahat olmasına olanak sağlar. Gelişmiş yapı dekor ürünleri arasında bulunan porselenin kalitesini havuzlarınızda hissetmek istiyorsanız siz de hemen bu ürünleri keşfedin.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta