Piazza Murano Havuz Karoları

30x30 ve 30x60 alternatifleri ile havuzlarınıza renk katan Piazza Murano havuz karoları, yeşilin en güzel tonlarını sizlerle buluşturuyor. Doğanın kendisinden ilham alan tasarımları ile hayatınıza anlam katan Piazza Murano havuz karoları, estetiği ile olduğu kadar kalitesiyle de ön plana çıkıyor. Havuz içi kaplama malzemesi olarak kullanılan Piazza Murano havuz karoları, havuzların çok daha estetik bir görünüm kazanmasına olanak sağlıyor. Havuzun kalitesini olumlu yönde etkileyen Piazza Murano havuz karoları, %100 porselenden imal edildiği için hem çevresel faktörlere hem de kullanıcı deneyimine karşı yüksek derecede direnç gösterir.

Piazza Murano Havuz Karoları Neden Tercih Ediliyor?

Piazza Murano havuz karoları, üretim sürecinde özel teknikler kullanılarak üretiliyor. Ham maddesi oldukça kaliteli olan porselenden imal edilen Piazza Murano havuz karoları, özel presleme teknikleri ile dış etkenlere karşı güçlendiriliyor. Çok yüksek sıcaklıklarda pişirilen Piazza Murano havuz karoları, düşük su emilimi sayesinde de ön plana çıkıyor. Her türlü iklim şartına karşın dayanıklı olan Piazza Murano havuz karoları sayesinde siz de havuzların çok daha estetik ve sağlam olmasını sağlayabilirsiniz. Leke tutmaz özelliğe sahip olan Piazza Murano havuz karoları, kolayca temizlenir. Bu sayede kullanıcısını yormaz. Zahmetsizce konforun tadını çıkarmak isteyenlere özel olarak geliştirilen Piazza Murano havuz karoları, farklı ölçü tipleri sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Piazza Murano Havuz Karoları Çok Dayanıklı

Piazza Murano havuz karoları çok dayanıklıdır. Havuz uygulamalarında akılcı çözümler üretmek isteyenler, bu isteklerini Çilek Havuz sayesinde karşılıyor. Yüzme havuzlarının işlevsel gereksinimlerini fazlasıyla karşılayan karolar, temizlik problemini de ortadan kaldırıyor. Tüm bunları yaparken de estetikten ödün vermiyor. Havuzlarda final ürün olarak tabir edilen Piazza Murano havuz karoları, profesyonel havuzlardan bireysel havuzlara kadar her alanda kullanılabiliyor. Sıfırdan havuz inşa etmek veya havuzunu yeniletmek isteyenler, bu karolar sayesinde hayallerine kavuşuyor. Siz de Türkiye’nin neresinde olursanız olun hayalinizdeki havuza sahip olmak için Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ürünleri ve zengin ürün gamı ile beklentilerinizin tam karşılığı olan Çilek Havuz ile havuz ekipmanlarına kolayca ulaşırsınız.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta