Pool Garden Anthracite Flex Havuz Izgarası

Havuz ızgarası denince akla ilk gelen markalardan biri olan Çilek Havuz sayesinde siz de havuzlarınızın çok daha kaliteli ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bir havuz ızgarasının tüm işlevselliklerinden öte, çok daha estetik bir görünüme sahip olmasına olanak tanıyan bu ızgaralar, havuzların değerini artıracaktır.25 × 50, 20 × 50, 30 × 50 gibi birbirinden farklı boyut alternatiflerine sahip olan Pool Garden anthracite flex havuz ızgarası, özel rengi sayesinde havuzların karakteristik bir havaya görünmesine olanak sağlar. Sektörde savak olarak da bilinen havuz ızgaraları dayanıklı ve kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Bu sayede güneş ışınlarının ultraviole etkisinden veya ani hava değişimlerinden etkilenmez.

Pool Garden Anthracite Flex Havuz Izgarası ile Havuzlarda Devridaim

Havuzdan taşan suyun tekrardan havuza kazandırılmasına olanak sağlayan Pool Garden anthracite flex havuz ızgarası, bunu yaparken dışarıdan gelen yabancı maddelerin su içerisine girmesini engeller. Filtrasyon sistemine sahip olan Pool Garden anthracite flex havuz ızgarası, kaliteli ham maddeler sayesinde yüzeyinde zararlı mikroorganizma oluşumunu da engeller. Her açıdan avantajlı olan Pool Garden anthracite flex havuz ızgarası, kaymaz yapıya sahip olduğu için kişinin kayarak düşmesini engeller. Havuzunuzun ihtiyacına göre tercih edebileceğiniz bu ızgaralar, açık ve kapalı havuzların tamamında kullanılabilir.

Pool Garden Anthracite Flex Havuz Izgarası Havuzlara Renk Katsın

Çilek Havuz sayesinde hayallerinizdeki havuzun hayata geçirilmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek tıkla siparişinizi oluşturabilir ve ihtiyacınız olan Pool Garden anthracite flex havuz ızgarasının kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz. Herkesin bütçesine ve beklentilerine uygun havuz ızgaralarının bir arada bulunduğu Çilek Havuzda kir tutmayan, kaymayan, kolay temizlenebilir yapısı sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak zengin alternatifler bir arada bulunuyor. Kaliteli havuzlar için kaliteli bir markayı tercih edin. Çilek Havuz, hayalinizde ne varsa size onları sunuyor. Ticari veya kişisel havuzlarının tamamı için uygun olan Pool Garden anthracite flex havuz ızgarası, hayatınıza yeni bir renk katacak ve her gördüğünüzde mutlu olmanızı sağlayacaktır.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta