Pool Garden Anthracite Tutamak

Pool Garden anthracite tutamak ile insan sağlığını koruyun. Antibakteriyel yapısı sayesinde ıslak alanlarda maksimum hijyen sağlayan Pool Garden anthracite tutamak, pütürlü yüzeyi sayesinde kaymaz yapıya sahiptir. Islak alanlarda kayarak düşme riskini en aza indirgeyen Pool Garden anthracite tutamakları kapalı yüzme havuzları, açık yüzme havuzları ve okul yüzme havuzları gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı alanda değerlendirebilirsiniz. Havuzların köşe bölgelerine entegre edilen tutamaklar aynı zamanda spora yönelik, eğlence, çırpınma havuzları gibi çeşitli alanlarda da kullanılabilir.

Pool Garden Anthracite Tutamak Kolay Bakımlıdır

Bakımı son derece kolay olan Pool Garden anthracite tutamak dayanıklı ve güçlü yapısı ile ön plana çıkar. İç ve dış mekanlarda bulunan havuzlara rahatlıkla entegre edilebilen Pool Garden anthracite tutamak modelleri, neme karşı da direnç gösterirler. Gözeneksiz olması sayesinde gözeneklerde birikme ihtimali bulunan kirlerden karoların arındırılmasını sağlayan özel yapısı, kolay bir şekilde monte edilebilir. Diğer havuz malzemeleri ile karşılaştırıldığında rahat bir şekilde yapılma imkanı bulunan Pool Garden anthracite tutamak yüksek performansı ile ön plana çıkar. Havuzlarda uzun süreli temizlik ve düşük bakım giderleri isteyenlerin tercihi olan Pool Garden anthracite tutamak, görsel açıdan da oldukça estetiktir.

Pool Garden Anthracite Tutamak ile Eğlenceye Tutunun

Havuzların çok daha işlevsel bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayan Pool Garden anthracite tutamak ile hemen tanışın. Her renkten ve her tarzdan havuz ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Pool Garden anthracite tutamak sayesinde havuzlarınızın çok daha efektif olmasını sağlayabilirsiniz. Büyük küçük tüm havuzlarda değerlendirebileceğiniz bu ürünler sayesinde sızıntılara karşı da bir koruma bariyeri elde etmiş olursunuz. Milimetrik olarak havuza entegre edilen Pool Garden anthracite tutamak yüksek nem direnci sayesinde havuzlarınızın korunaklı olmasına destek olur. Leke gelişim ihtimalini azaltan bu ürünler, alanın çürümesini de engeller. Dış mekan kurulumu için de uygun olan Pool Garden anthracite tutamak, soğuk iklimlerde de değerlendirilebilir. Isı değişimlerine karşı dirençli olan bu ürünler, çatlama veya donma gibi problemler olmadan rahatlıkla kullanılabilir.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta