Pool Garden Beige Flat Tutamak

Pool Garden Beıge Flat Tutamak Ferahlığı Sizinle

25x50 boyutlarında sahip olabileceğiniz pool garden beige flat tutamak sayesinde havuzlarınızda ferahlığa yer açın. Genellikle spor ve eğlence gibi amaçlar için tercih edilen havuzlarda estetiği ve sağlığı bütünleştirmek istiyorsanız tercihiniz pool garden beige flat tutamak modelinden yana olmalı. Bej rengi ile her tarzdan havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan pool garden beige flat tutamak, zamansız tasarımının farkını ilk bakışta hissettiriyor. Çocuk havuzlarından yetişkin havuzlarına, jakuzilerden termal havuzlara kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz tiplerinde kullanabileceğiniz pool garden beige flat tutamak modelini siz de çok seveceksiniz.

Pool Garden Beige Flat Tutamak Alın, Rahat Edin

Uzun ömürlü, sağlam, yüksek mukavemetli yapısı ile benzerlerinden ilk bakışta ayrışan pool garden beige flat tutamak sayesinde havuzlarda büyük bir rahatlık elde edeceksiniz. Standart boyutlarda üretilen bu tutmaklar için özel üretim talebinde de bulunabilirsiniz. Çilek Havuz garantisi ile havuzunuza özel boyutlarda üretilen çeşitli seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Havuz kenarları, kullanıcılar için en riskli olan bölgeler arasındadır. Havuz kenarlarında bulunan tutamakların kalitesiz olması, bu ürünlerin kırılmasına ve keskin hale gelmesine neden olur. Bu durum, havuza giren insanların sağlığını tehlikeye atar. Antibakteriyel ve antistatik yapısı ile kullanıcı sağlığını koruyan pool garden beige flat tutamak ise sizin için güvenilir bir üründür. Kendiliğinden kaymaz yapıya sahip olan pool garden beige flat tutamak, havuz içi aktivitelerin rahatlıkla yapılabilmesine olanak sağlar.

Pool Garden Beige Flat Tutamak ile Havuza Kolayca Tutunun

Pool garden beige flat tutamak sayesinde havuzlara rahatlıkla tutunacaksınız. Havuzların temizlenmesinde kullanılan kimyasallara karşı da yüksek derecede mukavemet gösteren pool garden beige flat tutamak, her açıdan avantajlıdır. Bu ürün, %100 porselenden üretilmiştir. Bu sayede yüzeyinde kir, bakteri, mikrop ve benzeri mikroorganizma oluşturmaz. Alkali maddelere ve aside karşı oldukça dayanıklı olan pool garden beige flat tutamak, leke tutmadığı için de tercih edilir. Özel tasarımlı yapısı sayesinde havuzlarda estetik bir görünüm elde etmenize olanak sağlayan pool garden beige flat tutamak, havuz keyfinin katbekat artmasına olanak tanır.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta