Pool Garden Beige Tutamak

İçinizi ısıtacak sütlü köpüklü rengi ile adeta kalbinize işleyecek Pool Garden beige tutamak ile tanışın. Açık ve kapalı havuzların tamamında kullanabileceğiniz Pool Garden beige tutamak, aynı zamanda SPA merkezleri, hamamlar, banyolar, mutfaklar gibi farklı alanlarda da değerlendirilebilir. Porselenin kalitesini ve fonksiyonelliğini yaşamın diğer alanlarına taşımak isteyenlerin tercihi olan Pool Garden beige tutamak, sakatlıklara sebep olmayan özel formülü sayesinde havuzu kullananların güvende olmasını sağlar. Kolay kırılmaz yapısı sayesinde satın aldığınız tarihten itibaren uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Pool Garden beige tutamak sayesinde içiniz rahat olsun. Darbelere karşı da dayanıklı olan Pool Garden beige tutamak ile havuz giriş çıkışlarının çok daha rahat bir şekilde yapıldığını görebilirsiniz.

Pool Garden Beige Tutamak Suya Dayanıklı

Pool Garden beige tutamaklar sürekli olarak havuz ile temas eder. Suya dayanıklı olduğu için zaman içerisinde renginden ve dayanımından en ufak bir fire dahi vermez. Havuz içinde kullanılan kimyasalların olumsuz etkisinde maruz kalmayan bu ürünler, aşınma direnci sayesinde aradan uzun yıllar geçse de ilk günkü formunu korur. Havuz üzerinin ve kenarlarının temizlenmesi zor olabilir. Pool Garden beige tutamak, kolay temizlenebilir ve kir tutmaz özellikleri sayesinde temizlik problemlerini de tamamen ortadan kaldırıyor. Toz tutmaz yapısı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan Pool Garden beige tutamaktan başkasını kullanmak istemeyeceksiniz.

Pool Garden Beige Tutamak Toplu Kullanımlara Uygun

Pool Garden beige tutamaklar, toplu kullanımlara uygun olarak üretilir. Bu nedenle insan sirkülasyonuna karşı dayanıklıdır. %100 porselenden üretilen Pool Garden beige tutamaklar, porselenin tüm avantajlarını bünyesinde barındırır. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan porselen, suyu emmez. Bu sayede porselen yüzeyinde veya içinde bakteri oluşmaz. Hijyenik ortamlar oluşturmak isteyenlerin tercihi olan Pool Garden beige tutamaklar, farklı ebat ve renk seçenekleri ile Çilek Havuzda sizlerle buluşuyor. Herkesin tarzına ve ihtiyaçlarına en uygun olan modeli seçebileceği Çilek Havuzda özel ölçüleri ile döşeme aşamasında da kolaylık sunan birçok havuz ekipmanına kolayca sahip olabilirsiniz. Ürün gamımız ve size özel fırsatlarımız için bizimle iletişime geçin.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta