Pool Garden Light Grey Monoblock Havuz Izgarası

Açık gri rengiyle havuzlarınızın çok daha ferah bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan Pool Garden light grey monoblock havuz ızgarası ile tanışın. Delikli yapısı sayesinde havuzdan taşan suyun tekrar havuza kazandırılmasına aracılık eden Pool Garden light grey monoblock havuz ızgarası, kalitesi ile de beklentilerinizi tam olarak karşılar. Böcek ve yaprak gibi dışarıdan gelebilecek yabancı maddelerin havuz içerisine girmesini engelleyen Pool Garden light grey monoblock havuz ızgarası, kaymaz özelliktedir. Bu sayede kaymazlar için ekstra bir bütçe ayırmadan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. 25x65 ve 30x65 gibi farklı boyutlara sahip olan bu ızgaralar, kullanıcısını yormaz.

Pool Garden Light Grey Monoblock Havuz Izgarası ile Herkes Daha Mutlu

Pool Garden light grey monoblock havuz ızgarası ile herkes çok daha mutludur. Kolay monte edilebildiği için işçilikten tasarruf ettiren ızgaralar, bu sayede uygulayıcısını yormaz. Kalitesi ile uzun yıllar boyunca havuz ızgarası için tekrar bütçe ayırmak gerekmediği için kullanıcısını da yormaz. Kir tutmayan, kolay temizlenen ve havuz kimyasallarına karşı son derece dayanıklı olan Pool Garden light grey monoblock havuz ızgarası, farklı havuz tiplerine göre alternatif ölçülerde üretilir. Özel üretim ölçüleri için de Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Havuzdan taşan suların denge deposuna aktarılmasında önemli bir görev üstlenen Pool Garden light grey monoblock havuz ızgarası, havuza dışarıdan gelen yabancı maddelerin de süzülmesini sağlar.

Pool Garden Light Grey Monoblock Havuz Izgarası ile Suyu Tahliye Edin

Taşan havuz suyunun tahliye edilmesinde kullanılan Pool Garden light grey monoblock havuz ızgarası, dayanıklı malzemelerden üretilir. Islak zemine uygun olarak üretilen bu ürünler, özel ihtiyaç durumlarına göre de şekillendirilebilir. Kırılmaya, paslanmaya ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklı olan Pool Garden light grey monoblock havuz ızgarası, havuz suyunun daha güvenilir ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Köşeli, geçmeli ve kanallı gibi farklı modellerin de bulunduğu tüm havuz ızgarası modelleri için Çilek Havuzu tercih edebilirsiniz. Kullanım alanı ve üretim şekline göre değişkenlik gösteren havuzlarınız için tercih edebileceğiniz bu ürünler, gerçek görselleri ile birlikte sizlere sunulur.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta