Pool Garden Light Grey Tutamak

Doğadan geleni, tüm doğallığı ile doğaya sunan green tech natural seri, havuz inşasında en çok kullanılan havuz karoları arasındadır. Antibakteriyel özelliği sayesinde ıslak alanlarda küf, mantar ve diğer zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engelleyen green tech natural seri, görselliği ve fonksiyonelliği buluşturan yapısı sayesinde havuzlara güzellik ve dayanıklılık katıyor. Özgün havuz tasarımlarının hayata geçirilmesine olanak sağlayan green tech natural seri, geniş çeşitliliği ile en doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Doğanın havuzlara yansımasını ifade eden green tech natural seri, çevreye uyumlu yapısı sayesinde doğa ile bütünleşiyor.

Green Tech Natural Seri ile %100 Hijyen

Havuzların çok daha hijyenik olmasına yardımcı olan green tech natural seri; yüzey dokusu, renk, desen ve çok daha fazla özellik bakımından ayrışıyor. Dayanıklılık bakımından beklentilerinizi tam olarak karşılayan green tech natural seri, uzun süre suya maruz kalsa da performansından hiçbir şey kaybetmez. Fiziksel dayanıklılığının yanı sıra suya karşı dayanıklı olan green tech natural seri, maliyet açısından sizi oldukça rahatlatacaktır. Sadece suya değil, iklime karşıda dayanım gösteren bu ürünleri farklı çevresel koşullarda kullanabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü performansında kullanabileceğiniz green tech natural seri, pürüzsüz yüzeyi sayesinde lekelere karşı da yüksek derecede mukavemet gösterir.

Green Tech Natural Seri ile Her Ölçekten Havuzda Güzellik

Açık ve kapalı havuzların tamamında kullanılabilen green tech natural seri, farklı ölçekleri sayesinde hayal gücünün hayata geçmesine aracılık ediyor. Orijinal tasarımı ile ön plana çıkan bu ürünler, havuzların birer sanat eserine dönüşmesini sağlıyor. Çevreci değerler çerçevesinde oluşturulan green tech natural seri, doğadan aldığı güç ile ıslak alanların çok daha uzun süre ilk günkü performansını korumasına olanak sağlıyor. Siz de green tech natural seri ve çok daha fazla havuz ekipmanı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zengin ürün gamı ve kaliteli havuz ekipmanları ile her zaman yanınızda olan Çilek Havuz, en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmanıza yardımcı olur.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta