Porselen Kaymaz Mozaik

Porselen kaymaz mozaik ile sızdırmaz havuzlarda kulaç atın. %100 porselenden imal edilen kaymaz mozaikler, kaydırmazlık ve koruma özelliklerini bir arada sunuyor. Kaydırmazlar için ekstra bütçe ayırmadan, sadece porselen kaymaz mozaik ürününe sahip olarak tasarruf etmeniz de mümkündür. Kobalt, beyaz ve açık mavi gibi farklı renk alternatiflerine sahip olan porselen kaymaz mozaik, havuzların tamamında son kat kaplama malzemesi olarak kullanılabilir. Bu ürünler, bir yandan havuzunuzu korurken diğer yandan da havuzun estetiğine değer katacaktır. Porselenden imal edildiği için yüzeyinde mikroorganizma barındırmayan porselen kaymaz mozaik, aynı zamanda hijyeniktir.

Porselen Kaymaz Mozaik ile Islak Alanlara Çözüm

Porselen kaymaz mozaik, ıslak alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Hamam, banyo, mutfak gibi çok çeşitli alanlarda değerlendirebileceğiniz porselen kaymaz mozaik seçenekleri sayesinde siz de zamansız bir havuza sahip olabilirsiniz. Yeni havuz inşa edecekler veya havuzunu yenileyeceklere özel seçeneklerin sunulduğu Çilek Havuz’da 5x5 boyutlarına sahip olan bu ürünleri karıştırarak farklı tasarımlar yaptırabilirsiniz. İsterseniz havuzun tabanına kendi adınızı soyadınızı yazdırırsınız, isterseniz de firmanızın logosunu dizdirirsiniz. Tüm tasarımların tamamıyla size ait olduğu bu süreçte, her baktığınızda memnuniyet bulacağınız zengin seçeneklere sahip olursunuz.

Porselen Kaymaz Mozaik Kalitesiyle Ön Planda

Porselen kaymaz mozaik, kalitesiyle beklentilerinizi tam olarak karşılar. Emsallerine göre daha az derz kullanımı gerektiren bu ürünler kolayca uygulanır. Bu sayede zamandan ve efordan kazandırır. Temizlemesi kolay, özgün tasarımlar yapması da oldukça basit olan bu ürünlere toptan veya perakende olarak sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak. İstediğiniz tüm ürünleri zamanında teslim eden alanında uzman ekibimiz sayesinde sizin de tercihiniz kaliteden yana olacak. Su emme kapasitesi düşük olan porselen kaymaz mozaik, havuz keyfinizi sürdürülebilir kılar. Bu sayede siz de havuzdan aldığınız keyfin katbekat artmasını sağlarsınız. Uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz, çevresel faktörlere karşı savaş açan bu ürünler, zamansız tasarımlarıyla her sezonun modası olacak. Tekrar tekrar havuz dekorasyonuna zaman ayırmak istemiyorsanız zamansız Çilek Havuz mozaiklerini tercih edebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta