Porselen Mozaik Beyaz

2,5 x 2,5 boyutu ile her ölçekten havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan porselen mozaik beyaz ile mükemmel bir havuza sahip olacaksınız. Beyazın zarafetini havuzlara armağan etmek için tercih edeceğiniz porselen mozaik beyaz sayesinde çok daha elegant bir dinlenme ve spor alanına sahip olacaksınız. Açık ve kapalı yüzme havuzlarında tercih edebileceğiniz porselen mozaik beyaz, renginden dolayı ışığı yansıtır. Bu sayede su, daha geç ısınır. Jakuziler, SPA merkezleri, hamamlar gibi diğer ıslak alanlarda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz porselen mozaik beyaz, kolay bir şekilde monte edilebilir.

Porselen Mozaik Beyaz ile Sağlıklı Havuzlar

Havuz sağlığının korunmasına yardımcı olan porselen mozaik beyaz sayesinde antialerjik ve antibakteriyel ile yapıya sahip olursunuz. Düşük su emme kapasitesine sahip olan porselen mozaik beyaz, bu sayede yüzeyinde kir de oluşturmaz. Gözeneksiz yapısı sayesinde yüzeyinde bakteri, mantar, kir gibi oluşumlar meydana getirmeyen bu ürünler, havuzların çok daha uzun yıllar boyunca dayanıklı olmasına olanak sağlar. Düşük maliyetli ve kendisini amorti eden porselen mozaik beyaz seçeneklerinden arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen Çilek Havuz güvencesi ile talep ettiğiniz porselen mozaik beyaz ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Porselen Mozaik Beyaz ile Dikkat Çekici Tasarımlar

Porselen mozaik beyaz ile dikkat çekici tasarımlara imza atacaksınız. Kalabalık havuzlardan özel havuzlara kadar çok geniş bir yelpazede tercih edebileceğiniz bu ürünler, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Havuz kaplamalarında yaygın olarak kullanılan porselen mozaik beyaz, sıcaklık değişimlerine karşı da dayanıklıdır. Temizliği ve bakımı oldukça kolay olan bu malzemeler, birçok avantajı da beraberinde getirir. Farklı renk ve desen alternatiflerine sahip olan porselen mozaik beyaz, doku, desen ve farklı renk alternatiflerine de sahiptir. Havuzlara işlevsel ve estetik çözümler sunan bu ürünler, yüzey zenginlikleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Ekonomik olduğu kadar kaydırmazlık özelliği sayesinde insan sağlığını da koruyan porselen mozaik beyaz; havuz kenarı, balkon, teras ve bahçe gibi alanlarda da kullanılabilir. Dona ve neme karşı dayanıklı olan bu ürünler, uygulama kolaylığı ile de işçilikten tasarruf ettirir.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta