Porselen Mozaik Dikdörtgen Mavi

Porselen Mozaik Dikdörtgen Mavi Sayesinde Masmavi Havuzlar

İstediğiniz mozaikler ile mix yaparak hayallerinizdeki havuz dekorasyonuna sahip olabilirsiniz! Bunu yaparken de porselen mozaik dikdörtgen mavi seçeneğini tercih ederek havuzlarınızın çok daha şık ve ergonomik olmasını sağlayabilirsiniz. Zengin renk ve desen alternatifleri ile her türden havuza uyum sağlayan porselen mozaik dikdörtgen mavi, yüksek sıcaklıklarda özel fırınlarda pişirilerek üretildi. Bakteri oluşumunu engelleyen özel yapısı sayesinde hayallerinizdeki havuzu güvenle inşa etmenize olanak sağlayan porselen mozaik dikdörtgen mavi, havuzlarda son kat kaplama malzemesi olarak kullanılabilir. Mükemmel rengi ile göz alıcılığını hem su içinde hem de su dışında sürdüren porselen mozaik dikdörtgen mavi, farklı seçenekleri ile tarzınızı havuzlara yansıtabileceğiniz avantajlar sunar.

Porselen Mozaik Dikdörtgen Mavide %0,5'in Altında Su Emme Oranı

%0,5'in altında su emme oranına sahip olan porselen mozaik dikdörtgen mavi, %100 porselenden üretilir. Kalitesini uzaktan bile fark ettiren porselen mozaik dikdörtgen mavi, özel tasarımı sayesinde modernden klasiğe her havuza uyum sağlar. Havuzlarında fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan porselen mozaik dikdörtgen mavi, aynı zamanda maliyet tasarrufu sağlar. Diğer havuz kaplama malzemeleri ile karşılaştırıldığında daha yüksek derecede dayanıma sahip olan porselen mozaik dikdörtgen mavi, kaliteli ham maddeden üretilir. Bakteri oluşumunu engelleyen özel yapısıyla çocuk havuzlarından yetişkin havuzlarına kadar çok geniş bir yelpazede kullanılan porselen mozaik dikdörtgen mavi, çevresel koşullara mukavemet gösterir.

Porselen Mozaik Dikdörtgen Mavi İster Zemine İster Duvara

İsterseniz zemine, isterseniz de duvara entegre edebileceğiniz porselen mozaik dikdörtgen mavi seçeneğini SPA, sauna ve havuz gibi alanların tamamında kullanabilirsiniz. İsterseniz duvara isterseniz de zemin bölgelerine uygulayabileceğiniz porselen mozaik dikdörtgen mavi seçeneği, benzer kaplama malzemelerine oranla daha az derz gereksinimi duyar. Zamandan ve maliyetten tasarruf ettiren seçenekleri sayesinde yüksek oranda tercih edilen porselen mozaik dikdörtgen mavi, çok yüksek ve çok düşük sıcaklıklara karşı dayanıklılık gösterir. Kolay temizlenebilen yapısı sayesinde kullanıcısını yormayan porselen mozaik dikdörtgen mavi, yüzeyinde bakteri tutundurmaz. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün ve çok daha fazlasına Çilek Havuz güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta