Porselen Mozaik Kare Koyu Gri

Havuzlarda klasman yükseltmek isteyenler porselen mozaik kare koyu gri seçeneğini tercih ediyor. Daha elit ve daha nitelikli bir görüntü elde etmek için seçeceğiniz porselen mozaik kare koyu gri sayesinde daha koyu ve karakterize edilmiş bir havuza ulaşacaksınız. Havuz suyunun benzersiz bir tonda olmasına olanak sağlayan porselen mozaik kare koyu gri, üstün özellikleri sayesinde görsellikten çok daha fazlasını sunuyor. Kalitesi ile ön plana çıkan porselen mozaik kare koyu gri, %100 porselenden üretilmiştir. Bu sayede su emme kapasitesi düşüktür. Su emme kapasitesinin düşük olması, mozaiğin üzerinde bakteri oluşmasını engeller. Kendiliğinden kaymaz yüzeye sahip olan porselen mozaik kare koyu gri, bu sayede kaymazlık aparatı için ek bir bütçe ayırmanızı engeller.

Porselen Mozaik Kare Koyu Gri Sağlıklıdır

Havuzlarda sağlık ve estetiği bir arada sunmak için tercih edebileceğiniz porselen mozaik kare koyu gri oldukça avantajlıdır. Havuz kimyasalları ile montajı oldukça kolay olan bu ürünler, basit bir şekilde monte edilebildiği için işçilikten ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Benzersiz tonları sayesinde özellikle bireysel havuzlarda tercih edilen porselen mozaik kare koyu gri, teras havuzları, açık alan havuzları gibi pek çok alanda kullanılabilir. Sadece havuz içlerinde değil, aynı zamanda bahçelerde, hamam ve SPA gibi diğer ıslak alanlarda da kullanabileceğiniz bu ürünler, yüksek derecede dayanıma sahiptir. Darbelere, insan kullanımına ve çevresel faktörlere karşı oldukça dayanıklı olan porselen mozaik kare koyu gri, üstün özelliklerine karşın ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Porselen Mozaik Kare Koyu Gri ile Havuzlarda Tarz

Çok daha tarz görünen havuzlar inşa etmek isteyenlerin tercihi olan porselen mozaik kare koyu gri, üstün sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Havuzların betonarme yüzeylerine mükemmel bir şekilde yapışan bu ürünler, havuzun genel yapısını da uzun yıllar boyunca korur. Çocuk havuzlarından olimpik havuzlara kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz türlerinde değerlendirebileceğiniz bu ürünler, grinin en güzel tonlarını sizler için sunar. 5x5 ebatlarında satışa sunulan porselen mozaik kare koyu gri ile siz de havuzlarınıza benzersiz bir hareket katabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta