Porselen Mozaik Kare Koyu Sütlü Kahve

Su sızdırmaz özelliği sayesinde uzun ömürlü havuzlar oluşturmanız olanak sağlayan porselen mozaik kare koyu sütlü kahve, 5 × 5 boyutları sayesinde istediğiniz havuz kaplamalarında kullanılabilir. Kare, dikdörtgen, böbrek şeklinde gibi farklı havuz formları ve mükemmel bir şekilde uyum sağlayan porselen mozaik kare koyu sütlü kahve, özel pişirme teknikleri kullanılarak hazırlanmıştır. %100 porselenden imal edildiği için antistatik ve antibakteriyel yapıya sahip olan porselen mozaik kare koyu sütlü kahve, farklı renk ve desenlerdeki mozaik kaplamalar ile birlikte kullanılabilir.

Porselen Mozaik Kare Koyu Sütlü Kahve ile Bakterilere Elveda

Düşük su emme kapasitesine sahip olan ve bu sayede bakteri oluşumunu engelleyen porselenler sayesinde yüksek kaliteye sahip havuzları inşa edebilirsiniz. Tarzınıza uygun olan havuzu inşa etmek için tercih edebileceğiniz porselen mozaik kare koyu sütlü kahve, daha az derz kullanımı gerektirdiği için maliyet en işçilikten de tasarruf etmeye olanak sağlar. Yüksek ısıya ve donmaya karşı dayanıklı olan porselenler, açık ve kapalı havuzların tamamında kullanılabilir. Hangi coğrafyada bulunursanız bulun bu ürünleri tercih ederek hayatınıza eğlence ve sportiflik atabilirsiniz. Sadece havuzlarda değil, aynı zamanda hamam ve SPA gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz porselenler, diğer havuz kaplama malzemeleri ile senkronize bir şekilde kullanılabilir.

Porselen Mozaik Kare Koyu Sütlü Kahve Islak Alanların Tamamında

Estetiği dayanıklılık ile birleştirmek istiyorsanız siz de porselen mozaik kare koyu sütlü kahve tercih edin. Kabarmaz, çatlamaz, aşınmaz ve kimyasallara karşı yüksek derecede dayanım gösteren porselenler, havuzlara ayrı bir hava katacak. Kir tutmaz ve kolay temizlenebilir özelliği sayesinde de beklentilerinizi tam olarak karşılayan porselen mozaik kare koyu sütlü kahve, villa havuz yapımı ve otel havuz yapımı gibi tüm kişisel ve ticari amaçlı alanlarda kullanabilirsiniz. Kişiye özel farklı boyutlarda ve modellerde de sahip olabileceğiniz ürünler, kırılma ve çatlama gibi problemlere karşı savaşır. Farklı desen alternatifleri ile bir bütünlük oluşturabileceğiniz ürünler, mikrop ve bakteri oluşumunu engellediği için de avantajlıdır. Kendiliğinden kaymaz yüzeye sahip olan porselen mozaik kare koyu sütlü kahve, havuz dışında da rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede kaymazlar için ekstra bir bütçe ayırmamız gerekmez.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta