Porselen Mozaik Kare Turkuaz

Porselen Mozaik Kare Turkuaz Sayesinde Masmavi Havuzlar

Size göğü yere indirebileceğinizi söylesek, bize ne söylerdiniz? Porselen mozaik kare turkuaz sayesinde bu hayalinize çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Masmavi bir görünüme sahip olan porselen mozaik kare turkuaz, havuzların çok daha geniş ve ferah görünmesine olanak sağlayacaktır. Havuz suyunun da aynı şekilde masmavi görünmesine olanak sağlayan porselen mozaik kare turkuaz, %100 porselenden üretilir. Çok yüksek sıcaklıklarda ve özel fırınlarda pişen porselen, porselen mozaik kare turkuaz ile havuzlarınıza uzun süreli misafir olur. Havuz kaplamalarında son kat malzemesi olarak kullanabileceğiniz porselen mozaik kare turkuaz, birçok işlevi bir arada sunar.

Porselen Mozaik Kare Turkuaz Çok Avantajlı

Porselen mozaik kare turkuaz, avantajlarıyla yanınızdadır. Son kat malzemesi olarak kullanıldığı için ekstra bir boya, sıva gerektirmez. Bu da maliyetten tasarruf etmeniz anlamına gelir. 5x5 boyutlarında üretilen mozaikleri dilerseniz tek ton olarak tercih edebilir, dilerseniz de farklı renkteki mozaikler ile bütünleştirebilirsiniz. Bu mozaikler sayesinde havuzunuz dibine veya kenarlarına istediğiniz yazıyı yazabilir, istediğiniz resmi çizdirebilirsiniz. Temelinde adınızın soyadınızın olduğu bir havuz mu istersiniz yoksa firmanızın logosunun mu olduğu? Kenarlarında sevimli balıkların yüzdüğü bir havuz mu istersiniz yoksa elegan ve tek ton bir havuz mu? Porselen mozaik kare turkuaz, size tam olarak hayal ettiğiniz havuzu hayata geçirmeyi vaat ediyor. Kullanım rahatlığı sunan porselen mozaik kare turkuaz, döşeme kolaylığı sayesinde de beklentilerinizi tam olarak karşılıyor.

Porselen Mozaik Kare Turkuaz ile Maliyet Tasarrufu

Sağladığı maliyet tasarrufu ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan porselen mozaik kare turkuaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez. Havuzun temizlenmesinde kullanılan asitlere karşı da bir kalkan görevi gören porselen mozaik kare turkuaz, oldukça hijyeniktir. Su tutmaz özelliği sayesinde yüzeyinde kir oluşturmayan porselen mozaik kare turkuaz, aynı zamanda kolay temizlenebilir. Hayallerinizdeki havuzu inşa etmenize olanak sağlayan porselen mozaik kare turkuaz, yüksek hijyen imkanı sayesinde en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Siz de daha az derz kullanarak daha yüksek sonuçlar almak istiyorsanız hemen Çilek Havuz ile iletişime geçin, farkı görün.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta