Potikare Kaymazlar Beyaz

Genellikle havuz kenarlarında kullanılan potikare kaymazlar beyaz, adından da anlaşılabileceği gibi kaymazlık özelliğine sahiptir. Havuz kullanımını güvenli hale getiren potikare kaymazlar beyaz, aynı zamanda diğer ıslak alanlarda da kullanılabilir. Kayma riskinin ortadan kaldırılması için tercih edebileceğiniz potikare kaymazlar beyaz, doğal rengi sayesinde her tarzdan havuza mükemmel bir biçimde uyum sağlar. Tamamı porselenden imal edilen potikare kaymazlar beyaz, dayanıklılığı ve sağlamlığı ile ön plana çıkar. Temizleyici havuz kimyasallarına karşı yüksek mukavemet gösteren potikare kaymazlar beyaz, aynı zamanda aşınmaya ve darbelere karşı da dirençlidir.

Potikare Kaymazlar Beyaz Uygun Maliyetlidir

Porselen zemin ve kaymaz için ayrı ayrı bütçe ayırmak istemeyenler, beklentilerini potikare kaymazlar beyaz sayesinde tek bir merkezde toplayabiliyor. Su emme kapasitesini minimumda tutan bu ürünler, bu sayede üzerinde zararlı mikroorganizma barındırmıyor. Islak alanlarda oluşum riski yüksek olan bakterilere karşı da savaşabileceğiniz potikare kaymazlar beyaz, özel tasarımı sayesinde güvenliğin yanı sıra estetiği de ön planda tutuyor. Donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı olan porselen malzemesi, ürünün açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Yüksek performanslı havuz ekipmanları arasında bulunan potikare kaymazlar beyaz, havuzların uzun yıllar boyunca sağlam ve dayanıklı kalmasını sağlar.

Potikare Kaymazlar Beyaz Nerelerde Kullanılır?

Potikare kaymazlar beyaz oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Toplu kullanıma açık havuzlar, otel havuzları, okul havuzları ve kişisel havuzlar, bu ürünlerin en çok kullanıldığı alanlardır. 12,5 x 25 ve 12,5x12,5 boyutlarında imal edilen potikare kaymazlar beyazı siz de çok seveceksiniz. Sadece ihtiyacınız kadar olan miktarda satın alabileceğiniz bu ürünlerin uygulaması da oldukça kolaydır. Bu sayede işçilikten de tasarruf etmeniz mümkündür. Açık ve kapalı havuzların tamamında değerlendirebileceğiniz potikare kaymazlar beyaz, kendinden desenli olduğu için ekstra bir dekorasyon ihtiyacı da duymaz. Havuzlarda temiz ve pak bir görünüm elde etmek için siz de potikare kaymazlar beyaz seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Yeni inşa edilen veya halihazırda kullanılan havuzlarda rahatlıkla kullanılabilen potikare kaymazlar beyaz, sızdırmaz özelliği sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta