Pötikare Merdiven Kaymaz-L

Havuzlarda kusursuz sonuçlar elde etmek için pötikare merdiven kaymaz-L seçeneklerini tercih edin. Kaymaz tabanı sayesinde çıplak ayak ile mükemmel bir kavrayış sergileyen pötikare merdiven kaymaz-L, kayarak düşme riskini ortadan kaldırır. Havuzların çok daha güvenli eğlence ve spor alanları olmasına olanak sağlayan pötikare merdiven kaymaz-L ,porselenden imal edilir. Kobalt rengi sayesinde karakteristik bir ruha sahip olan havuzlar inşa etmek için en doğru tercihi yapacaksınız. Üzerinde mantar, küf, kir ve diğer istenmeyen unsurların tutulmasını engelleyen pötikare merdiven kaymaz-L, havuzların iç bölgelerine entegre edilir. Havuz tutamaçları ile birlikte havuzların çok daha aktif bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlayan bu ürünler çocuklar, yetişkinler ve yaşlılar için oldukça avantajlıdır.

Pötikare Merdiven Kaymaz-L Tüm Havuzlarda Kullanılabilir

Tüm havuzlara kolay bir şekilde uygulanabilen pötikare merdiven kaymaz-L; işçilikten, zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize olanak sağlar. İç köşe, dış köşe ve standart formda tercih edebileceğiniz bu ürünler tip olarak sırsızdır.30 × 30 boyutlarında imal edilen pötikare merdiven kaymaz-L, modernden klasiği kadar her yapıya sahip olan havuzlarda rahatlıkla kullanılabilir. Hava değişimlerinden etkilenmeyen bu ürünler, ani ısı değişimlerinde de kaydırmaz özelliklerini kaybetmezler. Ciddi kazaları beraberinde getirme ihtimali bulunan kayganlık, pötikare merdiven kaymaz-L ile tarihi oluyor. Havuz güvenliğinin etkin olarak sağlanması için tercih edebileceğiniz bu ürünler, mat bir yapıya sahiptir.

Pötikare Merdiven Kaymaz-L İle Kayarak Düşmek Yok

Kayarak düşmeye bağlı olarak yaralanma problemlerine karşı tercih edebileceğiniz en doğru çözüm pötikare merdiven kaymaz-L seçenekleridir. Havuzları güvenle kullanabilmenize olanak sağlayan pötikare merdiven kaymaz-L, kayma ihtimalinin yüksek olduğu merdiven bölümlerinde mutlaka tercih edilmelidir. Denge kaybı yaşamanızı engelleyen pötikare merdiven kaymaz-L, kayma tehlikesini tamamıyla ortadan kaldırır. Siz de ihtiyacınız olan pötikare merdiven kaymaz-L ve diğer havuz ekipman ürünleri için Çilek Havuzu tercih edebilirsiniz. Zengin ürün içeriğine sahip olan Çilek Havuz, havuz kaplama malzemelerinden yardımcı elemanlara kadar ıslak alanlar için aradığınız birçok ürüne tek merkezden ulaşmanıza olanak sağlar. Türkiye’nin her yerine kargo fırsatı ile ulaştırdığımız zengin ürün gamımız arasından seçim yapmak için acele edin!


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta