Profilli Kanal-2 Açık Mavi

İnsanların havuza girmesi veya doğal etkenler, havuzların taşmasına neden olur. Profilli kanal-2 açık mavi, havuzdan taşan suyun tahliye edilmesine olanak sağlayan bir araçtır. Havuz kenarından taşan suyun toplanarak devir daim sistemine dahil edilmesine olanak sağlayan profilli kanal-2 açık mavi, havuz kenarlarının drene edilmesine olanak sağlar. Özel havuz türlerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler porselen malzemeden imal edilir. Su emiş oranı düşük olan profilli kanal-2 açık mavi, yüzeyinde bakteri oluşumunu engeller. Daha sağlıklı havuzlar için tercih edebileceğiniz profilli kanal-2 açık mavi, yüksek sıcaklıklarda pişirilerek üretilir ve daha sonra da preslenir.

Profilli Kanal-2 Açık Mavi Dayanıklıdır

Yüksek sıcaklıklara ve donmaya karşı dayanıklı olan profilli kanal-2 açık mavi, yüksek mukavemetlidir. Kırılmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı olan bu ürünler, havuz işlevlerini destekler. Spor veya eğlence gibi amaçla için tercih edilen profilli kanal-2 açık mavi, kolay temizlenebildiği için de avantajlıdır. Görsel açıdan da oldukça etkili olan bu ürünlere Çilek Havuz ayrıcalığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Havuzların güvenliğine katkıda bulunan profilli kanal-2 açık mavi, rengi dolayısı ile de havuzlarda estetik bir görünümün oluşmasına yardımcı olur. Havuzdan taşan suların denge deposuna geri döndürülmesine olanak sağlayan bu ürünler, havuza dışarıdan gelebilecek kirleticilerin de sisteme dahil olmasını engeller.

Profilli Kanal-2 Açık Mavi UV Dayanımlıdır

Güneşin zararlı ışınlarına karşı dayanıklı olan profilli kanal-2 açık mavi, vazifesini eksiksiz olarak yerine getirir. Uzun yıllar boyunca deforme olmadan havuzlarınıza değer katan profilli kanal-2 açık mavi, havuzların lehinedir. Uygulaması da oldukça basit olan bu ürünler, işçilikten de tasarruf ettirir. Havuzların daha uzun süre keyifle kullanılabilmesi için siz de profilli kanal-2 açık mavi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Havuzlarınızda bütünlük sağlayan bu ürünler, çok daha çekici havuzların inşa edilmesinde etkilidir. Kolay temizlenebilir olması, yüzeyinde bakteri tutundurmaması, bakım ve onarım maliyetlerinin düşük olması ile bilinen profilli kanal-2 açık mavi, fiyat bakımından da avantajlıdır. Siz de yüksek kapasiteli ve uzun ömürlü profilli kanal-2 açık mavi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kod Ürün Adı Boyut Renk
KP201Profilli Kanal-228,6x25Açık Mavi
KP221Profilli Kanal-2 Delikli28,6x25Açık Mavi
KP231Profilli Kanal-2 İç Köşe28,6x28,6Açık Mavi
KP241Profilli Kanal-2 Dış Köşe30,6x30,6Açık Mavi
KP251Profilli Kanal-2 Yarım Parça28,6x12,5Açık Mavi
KP261Profilli Kanal-2 Yarım Parça Delikli28,6x12,5Açık Mavi
Porselen Havuz Taşma Kanalları İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta