Tüm Projeler

Batum Extreme Spor Kompleksi

Batum Extreme Spor Kompleksi

Batum Havuz Yapımı

Suyun psikolojide ki etkisini düşünecek olursak, geçmişte de havuzlara oldukça önem verilmekte idi. Osmanlı Dönemlerinde saray avlularında, dekorasyon amaçlı çok sayıda havuz yer alırdı. Su sesinin sakinleştirici ve dinginleştirici özelliğinden dolayı ruh sağlığını amaçlayan tedavilerde, havuz önemli bir yere sahiptir. Günümüzde ise çeşitli teknolojilerden faydalanılarak yaz kış, zaman, mekan, mevsim ayırmaksızın havuz keyfi yapılabilmektedir.

Havuz yapımı birçok ince detayı içerisinde barındıran, ustalık gerektiren bir sektördür. Uzun süreli kullanım planlandığından, dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Tam anlamı ile kurallara uygun inşa edilen, işçilik konusunda da maksimum performans gösterilen yapılar; uzun süreli hizmet vermekte ve daha fazla ömür temin etmektedir.

Açık, kapalı, ısıtmalı vs gibi birçok seçeneğe sahip havuzlar günümüzde her kesimden insanın rahatça keşfedebileceği, geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Özellikle tatil tercihlerinde olmazsa olmaz bir seçenektir.

Uygulama
Batum Havuz Yapımı
Konum
Batum
Tarih
15.7.2016
Alan
200 m²

PROJE VİDEOSU

Projemizle alakalı detaylı videoları izleyebilir ve üretim aşamasında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz diğer projeleri izlemek için tıklayınız.

Diğer Projeler
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •