Tüm Projeler

Demir Akyürek Buhar Odası Yapımı

Demir Akyürek Buhar Odası Yapımı

Modern Buhar Odası Yapımı

Proje kapsamında modern buhar odası yapımı sürecimizi ince eleyip sık dokuyarak kaliteli malzemelerle tamamladık. Buhar odasının yapımında kullanılan malzemelerin kalitesinin dışında yapım aşamasında uygulanması gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Buhar odası yapılacak alan nem ve sıcak buhara karşı izole edilmiş olmalıdır. Duvarlar ve tavan eşit bir şekilde neme dayanıklı yalıtım malzemeleriyle kaplanmalıdır.

Cam mozaik veya fayans döşenen duvarlar giren kişileri yaralayacak veya tahrişe sebebiyet verecek şekilde döşenmemelidir. Buhar jeneratörünün elektrik alt yapısı yalıtkan bir malzemeyle kaplanmalıdır. Bu sayede elektrik kaçaklarıyla oluşabilecek yaralanmalardan korunma sağlanır. İnsan sağlığı için zararlı olabilecek yüksek bir ısının olmaması için buhar odasında mutlaka bir ısı sensörü bulunmalıdır.

Buhar odası kapısı sızdırmaz bir malzemeden yapılmış genellikle temperli cam kapılardan oluşmalıdır. İçeride bulunan oturaklar standart boyutlarda ve rahat olmalıdır. Bu hususları göz önünde bulundurarak tamamladığımız projemizle beraber modern buhar odalarını sizlere sunuyoruz.

Uygulama
Buhar Odası Yapımı
Konum
Antalya
Tarih
10.02.2018
Alan
11 m²

PROJE VİDEOSU

Projemizle alakalı detaylı videoları izleyebilir ve üretim aşamasında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz diğer projeleri izlemek için tıklayınız.

Diğer Projeler
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •