Tüm Projeler

Mia İnşaat Buhar Odası Yapımı

Mia İnşaat Buhar Odası Yapımı

Mia İnşaat Buhar Odası Yapımı

Farklı zevklere ve tarzlara hitap edebilen değişik seçenekler bulunsada klasik döşeme ve ayrıntılar her dönemin en genel seçimleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Buhar odası yapımı sırasında, kaplama kısımlarında genel olarak ham maddesi ağaç olan lambriler kullanılmaktadır. Bu kaplama sırasında lambrilerin tek parça halinde olması küçük ama önemli bir ayrıntıdır. Isı farkları oluşumunda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına fırınlanarak kullanılan lambriler gizli bir mekanızma kullanılarak sabitlenir.

Lambrilerin yanısıra çok daha farklı döşeme seçenekleri de mevcuttur. Müşterilerimizin talepleri ışığında uygulama yapılmaktadır. Ayrıca mekanlarda konforunuzu arttıracak oturma grupları kullanılmaktadır. Uygulama yapılacak mekanın genişliğine göre 2 veya 3 kattan oluşan oturma bölümleri daha küçük alanlarda tek kat olarakta düzenlenebilmektedir. Buhar odalarınızın özelliklerine göre soba seçiminiz sırasında da, diğer tüm aşamalarda olduğu gibi uzman ekibimiz her daim yanınızda olacaktır.

Çilek Havuz olarak maksimum memnuniyet ve maksimum hizmet öncelikli gayemizdir. Uygun soba seçimine göre havalandırma ayrıntılarıda belirlenmektedir. Tüm bu uygulamalar görsellik üst düzeyde tutularak, arka planda gerçekleştirilen hizmetlerdir.

Uygulama
Buhar Odası Yapımı
Konum
İstanbul
Tarih
06.02.2017
Alan
7 m²

PROJE VİDEOSU

Projemizle alakalı detaylı videoları izleyebilir ve üretim aşamasında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz diğer projeleri izlemek için tıklayınız.

Diğer Projeler
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimizden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Konu ile ilgili size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

  •   
  •   
  •   
  •   
  •   
  •