Sauna İçin Aksesuarlar

sauna aksesuarları

Kalitesi ile verdiği hizmet ile ücretleri karşılaştırıldığı zaman rakiplerinin bir adım önünde olduğu gözüken Çilek havuz ile sauna firmasının hizmet vermekte olduğu birçok farklı alan bulunuyor. Hizmet vermiş olduğu alanların ürünlerini de satarak yani çeşitli aksesuarları da satarak müşterilerin aksesuarı farklı bir yerden arama telaşını da engelliyor. Firmanın hizmetleri arasında bulunan sauna odaları imalatı hizmeti de ürünleri, araç gereçleri ile beraber yer alıyor. Türkiye’nin hemen her yerinde, İstanbul başta olmak üzere sauna, havuz, buhar odası ve hamam imalatı yapmakta olan firmanın birçok önemli otele ve işletmeye hizmet verdiği biliniyor. Rekabetin yoğun olduğu bu sektörde sauna içerisindeki tasarımından, aksesuarlarına kadar firmanın özen gösterdiği gözle görülür bir gerçek oluyor.

Sauna İmalatında Araçların Önemi

 Sauna imalatı yaptıracak olanlar genelde ayrıntı olarak görülen aksesuarlara yani ekipmanlara dikkat etmiyor olsalar da aksesuarların kalitesi neredeyse sauna odasının kalitesini belirleyici cinsten oluyor. Buna oldukça fazla özen gösteren çilek havuz ile sauna firması da başarısını detaycılığına ve aksesuarlarındaki kaliteye borçlu gözüküyor. İmalat esnasında alt yapıya son derece önem göstererek vakit harcayan ve incelemeleri uzman kadrosuyla gerçekleştirmekte olan çilek havuz firması burada kullanılan araçlarda da teknolojiyi takip ediyor. Sauna içerisinde bulunan araçların önemi olduğu kadar sauna yapımı esnasında kullanılacak olan araçların da öneminin farkında olmak daha kaliteli işçilik çıkartmak açısından önem taşıyor. İnsanların hizmetlerden memnun kalması ve uzun süre sauna odalarının kullanılabilmesi adına firmaların buna dikkat etmesi gerekiyor.

Sauna İç Aksesuarları

Sitesinin içerisinde ürünler kısmında detaylı bir şekilde incelenebilecek sauna aksesuarları bulunan çilek havuz ile sauna firmasının bir sauna odasında gerekli olan her türlü aksesuarı bulundurduğu görülüyor. Sauna odalarının iç dizaynı ve içerisinde bulunan aksesuarlar bir işletmeci tarafından en çok dikkat edilmesi gereken noktayı oluşturuyor. Müşteriler sauna içerisinde 10-15 dakika vakit geçirirken aynı zamanda etrafı da inceleme fırsatı buluyorlar. Müşterilerin memnuniyetlerini burada yüksek tutmak son derece büyük bir öneme sahip bulunuyor. Sauna içerisinde öncelikle olması gereken sauna ahşap yastığı oluyor. Sauna ahşap yastığı ile oldukça rahat vakit geçirme imkanı müşterilere sunulmuş oluyor. Daha sonra sauna aydınlatması, loş bir aydınlatma olacak şekilde olması gerekiyor. Sauna içerisinde müşterilerin ilgilenebileceği ve dikkatini çekecek olan ahşap kovalar ve ahşap kepçeler olmasının da memnuniyet açısından önemi bulunuyor. Sauna içerisinde olmazsa olmaz görülen aksesuar ise kesinlikle ahşap ya da kum olan bir saat olması oluyor. İnsanların ne kadar kaldıklarını ve ne kadar kalmaları gerektiğini görmeleri, zamanlamalarını ayarlayabilmeleri adına görünümü sauna odası ile uyumlu olan bir saate bakması gerekiyor. Sauna esansları, kokuları, sauna soba taşları ve termometreler de sauna odasında olması gereken aksesuarlar içerisinde bulunuyor ve farklı bir önem taşıyor.

Sauna Kapıları

Sauna kapıları genel olarak üç farklı çeşitten oluşuyor. Sauna kapılarının kalitesi ve özelliklerinin de sauna odası ile dışarısı arasındaki dengeyi koruması gerekli oluyor. Kapı tutamak seti, cam sauna kapısı ve ahşap sauna kapısı olmak üzere üç farklı ürünü bulunan çilek havuz firmasında da bu kaliteye dikkat ediliyor. Ürünlerin teknik olarak farklı özellikleri bulunuyor. Kurulumu bizzat çilek havuz ve sauna firması tarafından gerçekleştirilen bu ürünler ile mevcut saunaların sadece kapılarında da değişiklikler yapılabiliyor.

Sauna Diğer Ekipmanlar

Sauna da aksesuarların yanı sıra mevcut bulunması gereken farklı ekipmanlar da bulunuyor. Her saunada olması gereken bu ürünlerin kaliteli ve yeni olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bu ürünlerin başında ise saunayı ısıtmak için kullanılacak olan sobalar geliyor. Sauna odalarının boyu ve genişliğine göre seçilebilecek olan sauna sobaları genel olarak harici kumandalı ve üzerinden kumandalı olarak ayrım gösteriyor. Sobalar dışında sauna kumanda paneli ürünleri bulunuyor. Bu ürünler saunanın kontrolleri açısından önem taşıyor ve bulunması gerekiyor. Sauna sobası kumandasına ait panel, güç kontrol paneli gibi ürünler bu alana giriyor. Sauna kapıları da bu ürünler arasında yer alıyor. Son olarak sauna labirlerinin hem tasarım açısından hem de kalite açısından insanların gözüne hitap edecek derecede güzel olması gerekiyor. Çilek havuz firmasının bu konuda çeşitleri de bulunuyor. Kaliteli ağaçlardan yapılmış olan labirler ile sauna daha güzel bir hale getirilebiliyor.

Diğer Blog Yazıları

Merak Edilenler

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta