Tutamak & Merdiven Kaymazı

Havuzların daha güvenli hale gelmesine yardımcı olan tutamak ve merdiven kaymazı %100 porselenden üretilir. Bu özelliği sayesinde kir tutmaz, bakterileri ortamdan uzaklaştırır ve kolay bir şekilde temizlenebilir. Özel yapısı sayesinde daha az derz kullanımı imkanına sahip olabileceğiniz tutamak ve merdiven kaymazı, aynı zamanda antistatiktir. Hijyenik havuzlar oluşturmak isteyenlerin tercihi olan tutamak ve merdiven kaymazı, özel pişirilme teknikleri ile hazırlanmıştır. Yüksek pişirilme sıcaklığı sayesinde porselenin kalitesini her aşamada hissedebileceğiniz tutamak ve merdiven kaymazı iklimsel koşullara karşı mukavemet gösterir.

Tutamak ve Merdiven Kaymazı Aşınmaz ve Kırılmaz

Donmaya, yüksek sıcaklıklara ve diğer çevresel faktörlere karşı dayanım gösteren tutamak ve merdiven kaymazı kırılmalara karşı dayanıklıdır. Havuz içerisinde kullanılan kimyasallara karşı savaş açan tutamak ve merdiven kaymazı, kayarak düşme riskini de ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Termal havuzlardan eğitim havuzlarına, otel havuzlarından villa havuzlarına kadar aklınıza gelebilecek tüm havuz tiplerinde kullanabileceğiniz ürünler havuz kenarında ve havuz içinde rahatlıkla kullanılabilir.

Tutamak ve Merdiven Kaymazı Tüm Havuzlarda

Farklı havuz porselenleri ile birlikte kullanabileceğiniz tutamak ve merdiven kaymazı, dayanıklı yapısı sayesinde pas riskini de engeller. Yüzeyinde yosun tutmayan bu ürünlerin kurulumu kolaydır. Çocuklar, engelliler ve yaşlılar başta olmak üzere tüm havuz kullanıcıları için yüksek derecede güvenlik sağlayan tutamak ve merdiven kaymazı etkili desteği sayesinde beklentilerinizi en üst seviyeden karşılar. Yüksek ağırlıklara karşı dayanım gösteren bu ürünlere Çilek Havuz sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tutamak Ve Merdiven Kaymazı için Uygun Fiyat

Kobalt renginde bulunan ve sırsız yapıya sahip olan tutamak ve merdiven kaymazı 12,5 × 25 boyutlarına sahiptir. Bu ürünü antrasit, siyah, mavi, sarı gibi birçok farklı zıt rengi kombin edebilirsiniz. Özelleştirilmiş ve kişiliği olan havuzlara sahip olmak için tercih edebileceğiniz tutamak ve merdiven kaymazı, villa havuz yapımı ve otel havuz yapımı gibi bireysel ve kurumsal ölçekte birçok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilir. İstediğiniz miktarda satın alabileceğiniz tutamak ve merdiven kaymazı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak. Fiyat teklifi alarak farklı havuz ekipmanları ile karşılaştırma yapabilir ve sizin için en doğru olan sonuca ulaşabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta