Universal Merdiven Kaymazı Gri

Yüzme havuzlarına giriş çıkış yaparken inşaat aşamasında veya sonradan insanların kullanabilmesi adına merdiven konulabilir. Bu merdivenler genellikle porselenden imal edilir. Çünkü merdivenler suyun içerisinde kalır. Tıpkı havuz karolarında olduğu gibi merdivenlerin de sağlam, dayanıklı ve su geçirmez malzemelerden üretilmesi gereklidir. Su altında kalan merdivenlerin sızdırmaz yapıya sahip olması, antibakteriyel olması ve kolay bir şekilde temizlenmesi gereklidir. Hem kaplama malzemesi hem de kaymazlar için ekstra iki farklı bütçe ayırmak istemiyorsanız tek bir ürünle bu imkanı sunan universal merdiven kaymazı gri

tercih edebilirsiniz. 12,5 × 50 ve 30 × 50 gibi farklı ölçeklere sahip olan universal merdiven kaymazı gri, antrasit gri rengi sayesinde havuzların çok daha şık bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Universal Merdiven Kaymazı Gri ile Güvenli Giriş Çıkışlar

Havuz merdivenleri için kaymaz basamak olarak tercih edebileceğiniz universal merdiven kaymazı gri, bütün merdiven tipleri ile uyumlu bir şekilde dizayn edilir. Merdivenin kayganlığını engellemek amacıyla üretilen universal merdiven kaymazı gri, kişinin havuz içerisinde kayarak düşme riskini azaltır. Havuzdan çıkarken sert porselene çarpmamak ve güvenli bir şekilde yürümek için tercih edebileceğiniz universal merdiven kaymazı gri, gün içerisinde rahatlıkla havuza giriş çıkış yapmanıza olanak sağlar. Yüksek kaliteli olması ile de bilinen universal merdiven kaymazı gri, yüksek derecede kaydırmaz özelliğe sahiptir. Uzun ömrü sayesinde bir kez satın aldığınızda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz universal merdiven kaymazı gri, estetik olduğu için de havuzun genel dekorasyonuna katkı sağlayacaktır.

Universal Merdiven Kaymazı Gri Suyu İter

Düşük su emilim oranı sayesinde yüzeyinde bakteri ve mikrop barındırmayan universal merdiven kaymazı gri, natürel rengi sayesinde doğal ve estetik bir görünüm oluşturur. Otel havuzlarından okul havuzlarına kadar toplu kullanıma açık olan havuzlar ve bireysel kullanımda olan havuzlarda tercih edebileceğiniz universal merdiven kaymazı gri

oldukça avantajlıdır. Kendiliğinden kaymaz yapıya sahip olduğu için SPA merkezleri, hamam ve sauna gibi diğer ıslak alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta