Universal Tutamak Dış Köşe Uzun

Unıversal Tutamak Dış Köşe Uzun İle Ergonomik Sonuçlar

Havuzların dış köşelerine entegre edilen universal tutamak dış köşe uzun, havuz giriş çıkışlarını kolaylaştırıcı özelliğe sahiptir. Havuz içerisinde spor aktivitelerinin yapılması açısından da oldukça avantajlı olan universal tutamak dış köşe uzun, %100 porselenden imal edildiği için antibakteriyel bir yapıya sahiptir. Havuz içindeyken kişinin havuza tutulmasını kolaylaştıran universal tutamak dış köşe uzun, köşelere entegre edildiği için sivri uçlu bölgelerin insana zarar vermesini engeller. Su emme oranı düşük olan universal tutamak dış köşe uzun, bakteri oluşumunu engellediği için ekstra avantajlara sahiptir.

Universal Tutamak Dış Köşe Uzun İklim Koşullarına Dayanıklı

İklim koşullarına, donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklı çözümler sunan universal tutamak dış köşe uzun, uzun kullanım ömrü sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Maliyet tasarrufu sağlayan avantajları ön plana çıkan universal tutamak dış köşe uzun, daha az derz kullanımı gerektirir. Özel tutamak ölçüleri ile de sahip olabileceğiniz universal tutamak dış köşe uzun, Çilek Havuz güvencesiyle sizlere sunuluyor. Havuzların dış köşesine entegre edilen ve porselenden imal edilen ürünler, tam sarılı olarak piyasaya sunuluyor.

Universal Tutamak Dış Köşe Uzun ile Havuzları Modernleştirin

Modern çağın gereklerine uygun olarak imal edilen universal tutamak dış köşe uzun sayesinde siz de havuzlarınızın hem estetik hem de dayanıklılık açısından üst düzey sonuçlar sunmasını sağlayabilirsiniz. Çocuk havuzları, villa havuzları, işletme amaçlı olarak kullanılan havuzlar gibi farklı havuz türlerinin tamamında kullanabileceğiniz universal tutamak dış köşe uzun, bakteri oluşumunu engellediği için sağlık açısından da herhangi bir tehdit oluşturmaz. Uzun ömürlü kullanım imkanı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan universal tutamak dış köşe uzun için Çilek Havuz’u tercih edin. Garantili bir biçimde sahip olabileceğinizi bu tutamaklar estetik görünümlerinin yanı sıra ilham verici bir yapıya sahiptir. Hayalinizdeki havuzu tasarlamanıza yardımcı olan tutamaklar yüzey özelliği, malzeme ve deseni ile birlikte havuzlarda en nitelikli çözümleri üretiyor. Sadece bu ürünü değil, Çilek Havuz koleksiyonunda bulunan diğer tutamakları da inceleyerek havuzunuzda oluşturmak istediğiniz ambiyansı yakalayabilirsiniz.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta