Universal Tutamak İç Köşe Gri

Havuzların iç köşelerine entegre edilerek havuza giriş çıkışlarının kolaylaşması olanak sağlayan tutamaklar, griyi rengi sayesinde çok daha klas bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Kalitesiyle ön plana çıkan universal tutamak iç köşe gri, kendiliğinden kaymaz yapıya sahip olduğu için havuzlarda oluşabilecek kayarak düşme riskini minimuma indiriyor. Daha az derz kullanımı sayesinde işçilikten, zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize olanak sağlayan universal tutamak iç köşe gri, alana kolay bir şekilde yerleşebiliyor. Köseli havuzlarda tercih edilen bu ürünler, havuzun genel ambiyansının iyileştirilmesini sağlıyor.

Universal Tutamak İç Köşe Gri Farklı Ölçülerle Sizlerle

Tek bir ölçüde sahip olabileceğiniz gibi isteğinize bağlı olarak farklı ölçülerde de hazırlatabileceğiniz universal tutamak iç köşe gri, her açıdan oldukça avantajlıdır. Uzun kullanım ömrü sayesinde yıllar boyunca ilk günkü kalitesini yaşayabileceğiniz universal tutamak iç köşe gri, yüksek derecede fırınlarda pişirilerek servis edilir. Yüksek ham madde kalitesi sayesinde en doğru sonuçlara ulaşmanızı olanak sağlayan tutamakların farklı renk ve ölçü seçenekleri de bulunur. Havuzların çok daha şık bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan universal tutamak iç köşe gri, insanların merdiven olmaksızın havuz içerisine girip çıkmasına yardımcı olur.

Universal Tutamak İç Köşe Gri Estetik Değeri

Bu ürünler havuzun çevresini bir çerçeve gibi çizer. Bu sayede estetik açıdan da daha olumlu bir görüntü oluşur. Kir tutmayan yapısı sayesinde havuzların daha sağlıklı eğlence ve spor alanları olmasına yardımcı olan universal tutamak iç köşe gri bu yönüyle de ön plana çıkar. %100 porselenden imal edildiği için pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Gözeneksiz yapısı sayesinde yüzeyinde bakteri ve istenmeyen diğer mikroorganizmaları barındırmaz. Daha sağlıklı ve yaşanabilir havuzlar için tercih edebileceğiniz universal tutamak iç köşe gri

sadece yüzme havuzlarında değil aynı zamanda termal havuzlar, jakuziler, Aqua parklar ve çok daha fazla alanda kullanılabilir. Bir kez satın aldığınızda uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz universal tutamak iç köşe gri, farklı renkteki havuz porselenleri ile de mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta