Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi

Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi, çeşitli etkenlerden dolayı taşan havuzlarda kullanılır. Suyun sirküle edilmesinde oldukça önemli bir yere sahip olan bu kanallar, havuz sularının hijyenik bir şekilde tahliye edilmesine yardımcı olur. Havuzdan taşan suyun belirli bir alana toplanmasına yardımcı olan bu ürünler, havuzdaki dalgalanmaların absorbe edilmesinde etkilidir. Drenaj sisteminin önemli bir parçası olan Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi, farklı türleri ile Çilek Havuzda sizleri bekliyor. %100 porselenden imal edilen Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi, bu özelliği sayesinde üzerinde bakteri oluşturmaz. Bulaşıcı hastalıkların en çok yayıldığı alanlardan biri olan suda, hijyenik sonuçlar elde etmek için tercih edebileceğiniz Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi, düşük su emme kapasitesine sahiptir. Siz de ihtiyacınız olan Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi ve çok daha fazlasına Çilek Havuz ayrıcalığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi ile Kaliteli Sonuçlar

Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi ile kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Daha sağlıklı havuzlar oluşturmak için tercih edebileceğiniz bu ürünler, donmaya ve yüksek sıcaklara karşı etkilidir. Yüksek mukavemeti ile ön plana çıkan bu ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zengin ürün gamı ile havuz ekipmanları konusunda aradığınız her şeye kolayca ulaşabileceğiniz Çilek Havuz, havuzlarınızın çok daha estetik olmasına yardımcı olur. Açık ve kapalı havuzların tamamında rahatlıkla kullanabileceğiniz zengin ürünlerimiz, UV dayanımına sahiptir. Darbelere ve ani ısı değişimlerine karşı yüksek derecede mukavemet gösteren Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi açık ve kapalı tüm havuz sistemlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi ve Çok Daha Fazlası Çilek Havuzda

Üstten Taşma Kanalı 1 Açık Mavi ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz Çilek Havuz sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Havuzlardan taşan suyun tekrar havuz sistemine dahil edilebilmesi için gerekli olan bu ürünler, demorf havuzlardan geleneksel havuzlara kadar birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Garantili olan diğer havuz ekipmanları için de bize danışabilirsiniz.


Kod Ürün Adı Boyut Renk
K301Üstten Taşma Kanalı 123,4x25Açık Mavi
K321Üstten Taşma Kanalı 1 Delikli23,4x25Açık Mavi
K331Üstten Taşma Kanalı 1 İç Köşe23,4x23,4Açık Mavi
K341Üstten Taşma Kanalı 1 Dış Köşe25,4x25,4Açık Mavi
K351Üstten Taşma Kanalı 1 Yarım ParçaK351Açık Mavi
K361Üstten Taşma Kanalı 1 Yarım Parça DelikliK361Açık Mavi
Porselen Havuz Taşma Kanalları İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta