Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt

Havuzlarda büyüleyici bir süreklilik oluşturan Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt sayesinde havuzdan taşan suyun zahmetsizce taşıma tankına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Modern ve temiz görsel efekt oluşturmak için tercih edebileceğiniz Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt, taşma, havuzun ne tarafından gelirse gelsin profesyonelce sonuca ulaştırır. Havuzun dış kaplaması ile aynı hizada kullanabileceğiniz Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt sayesinde havuzlarda mükemmel bir estetik uyum sağlayacaksınız. Özel havuzlar ve halka açık havuzların tamamında kullanabileceğiniz Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt seçeneklerini aynı zamanda diğer ıslak alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Havuz üretim maliyetlerini düşüren Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt seçeneklerinin uygulaması oldukça basittir. Bu sayede işçilikten de tasarruf edersiniz.

Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt ile Etkili Su Seviyesi

Havuzlardaki su seviyesinin optimize edilmesine olanak sağlayan Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt, havuzlarda estetik bir tasarım oluşturmanıza da olanak sağlar. Çevreye dost olan bu ürünler, porselenden imal edilir. Bu sayede yüzeyinde zararlı mikroorganizma barındırmaz. Suya dayanıklı olan Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt seçeneğini, havuzlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Havuzunu çevrenin rengi ile bütünleştirmenize olanak sağlayan Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt, açık ve kapalı havuzların tamamında tercih edilir. UV dayanımı yüksek olan Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt, düşük su emme kapasitesi sayesinde uzun yıllar boyunca işlevsel kalır. Ortamın temiz bir görünüme kavuşması için en büyük yardımcılarınızdan biri olan Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt zamanla bozulmaz.

Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt ile Trend Havuzlar

Havuzunuzun kapasitesine göre çeşitli sayılarda tercih edebileceğiniz Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt, havuz keyfinin kesintisiz olarak devam etmesine olanak sağlar. Doğal rengi sayesinde göze batmayan bu ürünler, yatırımının karşılığını katbekat almanıza olanak sağlar. Herkes için ulaşılabilir fiyatlarla sunduğumuz Üstten Taşma Kanalı 1 Kobalt ve çok daha fazlasına tek tıkla ulaşmak istiyorsanız siz de Çilek Havuzu tercih edin. Havuzlarda aradığınız fonksiyonelliği bulacağınız Çilek Havuz, uzun ömürlü, uygun fiyatlı ve kaliteli havuz ekipmanları ile her zaman yanınızdadır.


Kod Ürün Adı Boyut Renk
K307Üstten Taşma Kanalı 1K307Kobalt
K327Üstten Taşma Kanalı 1 DelikliK327Kobalt
K337Üstten Taşma Kanalı 1 İç KöşeK337Kobalt
K347Üstten Taşma Kanalı 1 Dış KöşeK347Kobalt
K357Üstten Taşma Kanalı 1 Yarım ParçaK357Kobalt
K367Üstten Taşma Kanalı 1 Yarım Parça DelikliK367Kobalt
Porselen Havuz Taşma Kanalları İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta