Versicolor Mozaik Bej - Kahve

Kahve tonlarına özel bir ilginiz varsa bu mozaikleri çok seveceksiniz. Farklı kahve tonlarının bir arada bulunması ile mükemmel bir bütünlük oluşturan Versicolor mozaik bej - kahve

2,5 × 2,5 boyutlarında üretilmiştir. Adından da anlaşılabileceği gibi bej ve kahve tonlarının bir arada kullanıldığı Versicolor mozaik bej - kahve, havuzların daha yumuşak ve soft onlara ulaşmasına yardımcı olur. Böylelikle havuzlar daha dingin ve sakin bir yapıya kavuşur. Pozitif enerji sizin için önemliyse ve sakinliği seviyorsanız mutlaka natürel tonların bir arada kullanıldığı Versicolor mozaik bej – kahve tercih edin.

Versicolor Mozaik Bej – Kahve ile Yıllar Sonra Da Aynı Kalite

Tedarik sürekliliği bulunduğu için istediğiniz zaman yıllar sonra olsa bile tekrardan ulaşabileceğiniz Versicolor mozaik bej - kahvede onarım ve tadilat işlemlerinizi havuzun bütünlüğünü koruyarak yapabilirsiniz. Havuzlarda kaplama malzemesi olarak kullanılan bu ürünlerin farklı desen ve renk alternatifleri de vardır. Leke tutmayan ve kirlenmeyen özelliği sayesinde kullanıcısı için de oldukça avantajı olan Versicolor mozaik bej - kahve

havuzların zemin ve duvarlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Özel pişirme teknikleri ile hazırlanan bu ürünler yüksek sıcaklıklara ve donmaya karşı dayanıklıdır. Hem ürün tedariki hem de işçilik konusunda fiyat teklifi alabileceğiniz Çilek Havuzu sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz zengin içerikli porselenlere ulaşırsınız.

Versicolor Mozaik Bej – Kahve ile Havuzlarda Çizik Yok

Havuzlarınıza estetik bir görünüm katmak için tercih edebileceğiniz Versicolor mozaik bej – kahve, havuzda bulunan kimyasallara karşı da dayanım gösterir. İnsan ve çevresel faktörlere karşı yüksek derecede mukavemet gösteren porselenler çizilmedikleri için de oldukça avantajlıdır. Hijyenik bir yapıya sahip olan bu ürünler yüzeyine bakteri ve mikrop oluşturmazlar. Dona, kara ve yağmura karşı dirençli bir yapıya sahip olan ürünlerde çizilme ve çatlama görmezsiniz. Talebinize bağlı olarak farklı model ve boyutlarda da üretimini gerçekleştirebileceğimiz Versicolor mozaik bej - kahve, dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Bu özelliği sayesinde termal havuz yapımı, aqua park yapımı, sıcak havuz yapımı ve süs havuzu yapımı gibi birçok farklı alanda değerlendirebilirsiniz.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta