Yağmur Kanalı Köşesi

Yağmur kanalı köşesi ile güvenli ve estetik sonuçlara ulaşabilirsiniz. 12,5 x 12,5 ve sırsız yüzey formunda üretilen yağmur kanalı köşesi TS EN 607 standardına göre hazırlanmıştır. Yağmur kanalları ile birlikte kullanılan bu köşeler, yağmur suyundan sızıntı gelmesini engeller. Havuzların cephelerine zarar vermeden yağmur suyunun aktarılmasına olanak sağlayan yağmur kanalı köşesi oldukça avantajlıdır. Maliyet ve işçilikten önemli ölçüde tasarruf edeceğiniz yağmur kanalı köşesi sayesinde havuzlarınızın çok daha uzun süre işlevsel olarak kullanılmasını sağlayacaksınız. Basit montaj imkanı sayesinde kullanıcısını yormayan yağmur kanalı köşesi, hızlı montajı ve garantisi sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Yağmur Kanalı Köşesinde Yüksek Teknoloji

Yağmur kanalı köşesi, Çilek Havuz garantisi ile yüksek teknolojide üretilmiştir. Ürün, sizlere ulaşmadan önce bir dizi testten geçmiştir. Bu sayede size sorunsuz bir şekilde çalışan yağmur kanalı köşesi ulaşır. Türkiye’nin her yerinden sipariş edebileceğiniz yağmur kanalı köşesi sayesinde en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Estetik açıdan da avantajlı olan yağmur kanalı köşesi, işlevselliği ve görselliği bir arada sunar. Son derece kullanışlı olan bu parçalar emniyetli, sorunsuz, hızlı ve kolay bir şekilde monte edilir. Diğer havuz ekipmanlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan yağmur kanalı köşesi parçaları, zengin çeşitliliği ve ölçüsel fonksiyonelliğe sahiptir.

Yağmur Kanalı Köşesinin Üstün Özellikleri

Yağmur kanalı köşesi, ön plana çıkan üstün özellikleri sayesinde havuzların çok daha efektif bir biçimde kullanılmasını sağlar. Özel olarak tasarlanan contaları sayesinde %100 sızdırmazlık özelliğine sahip olan yağmur kanalı köşesi oldukça fonksiyoneldir. Zengin çeşitliliği sayesinde tüm havuzlara kolay bir şekilde entegre edilebilen bu ürünler zamanlar kararmaz, paslanmaz ve korozyona uğramaz. Çevresel faktörlere karşı oldukça dayanıklı olan yağmur kanalı köşesine kolayca ulaşmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. İster kendi havuzunuz isterseniz de yürüttüğünüz bir projeniz için tercih edebileceğiniz yağmur kanalı köşesi ihtiyaçlarınıza güçlü stok ağımız ile en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Porselen renginde üretmiş olduğumuz köşelerde 12,5 x 12,5 cm seçenekleri ve sırsız yüzey imkanı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta