Yağmur Kanalı

Yağmur kanalı, havuz keyfinin kesintisiz olarak sürdürülmesi için gerekli olan bir havuz ekipmanıdır. Genellikle 12,5 x 25 ölçeklerinde ve sırsız olarak tercih edilen yağmur kanalı, yağmur suyunun tahliye edilmesinde kullanılır. Drenaj kanalı olarak da bilinen yağmur kanalı, yağmur suyunun havuz suyuna karışmasını engeller. Genellikle havuz kenarlarında kullanılan yağmur kanalı ürünlerimiz %100 porselenden üretilir. Bu sayede kar ve güneş ışığı gibi çevresel faktörlere karşı yapının sağlıklı bir şekilde korunmasına yardımcı olur. Havuz kenarlarında estetik görünümü ve işlevselliği ile ön plana çıkan bu ürünler, düşük su emilimi sayesinde istenmeyen mikroorganizmaların oluşumunu da engeller.

Yağmur Kanalı Tüm Havuzlar için Uygun

Yağmur kanalı, süs havuzlarından yüzme havuzlarına kadar tüm havuz tipleri için uygundur. Farklı ölçeklerde de sahip olabileceğiniz bu ürünler için, bulunduğunuz bölgenin iklimsel koşullarına göre tercihte bulunmanız önerilir. Yoğun yağış alan bölgelerde, yüksek ölçekli yağmur kanalını tercih ederken fazla yağış almayan bölgelerde önlem amaçlı olarak standart üretimdeki yağmur kanalını tercih edebilirsiniz. İklimsel koşullara karşı dayanım gösteren yağmur kanalı; donmaya, yüksek ısıya ve kırılmaya karşı etkilidir. Ürünü bir kez satın aldığınızda uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sektörde yağmur oluğu olarak da bilinen yağmur kanalı, havuzların korunmasına ve havuz suyu kalitesinin stabil kalmasına yardımcı olur.

Yağmur Kanalı için Uzmanına Danışın

Yağmur kanalı ihtiyacınız için bizimle iletişime geçin. Havuz ekipmanları konusunda sektörünün öncü firmalarından olan Çilek Havuz, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak çözümleri ile yanınızdadır. Drenaj kanalı olarak işlev gören bu ürünler, yağmur suyunun tahliyesinde görev alır. Porselen rengi ile her tarzdan havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan yağmur kanalı 12,5 x 25 cm ebadı ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Sırsız yüzeyi sayesinde kullanıcısını rahatsız etmeden işlevini sürdüren bu ürünler, dış mekanlarda yağmur oluğu ihtiyacı bulunan diğer alanlarda da kullanılabilir. Havuzlarda ise kenar bölümlerinde bulunan yağmur kanalı porselen kalitesinin havuzlar ile bütünleştirilmesine olanak sağlıyor, bu ekipmanların kullanıldığı alanlarda havuz sahiplerinin içi rahat ediyor.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta