Yunus Mozaik Desen

Deniz balıksız, havuz yunussuz olmaz! Havuzların çok daha renkli ve eğlenceli bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan yunus mozaik desen, görselliği ile kendisine herkesi hayran bırakacak. Farklı yunus figürlerinin bir arada bulunduğu yunus mozaik desen, en sevimli deniz canlıları arasında bulunan yunusların pozitif enerjisini havuzlarınıza katmanıza olanak sağlıyor. Farklı renk ve desen alternatiflerine sahip olan diğer mozaikler ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan yunus mozaik desen, havuzların hem iç hem de dış bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Yunuslarla birlikte yüzmek için tercih edebileceğiniz yunus mozaik desen 270 × 660, 450 × 270, 420 × 240 gibi birbirinden farklı boyutlara sahiptir. İnşaat yapacağınız alanın ölçeklerine göre değerlendirebileceğiniz bu mozaikler görsellik açısından oldukça avantajlı sonuçlar doğurur. Kendinizi bir okyanusun içerisinde yüzüyormuş gibi hissedebileceğiniz yunus mozaik desen sayesinde havuzlarınızın bambaşka bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Yunus Mozaik Desen ile Havuzlarda Pozitif Enerji

Havuzların pozitif enerjiyle dolmasına olanak sağlayan yunus mozaik desen, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Bu yunusların kuyruğu havaya doğru dönük olan ve karşıya bakan modellemesinden klasik yunus atlama modellemesine kadar birçok farklı figür vardır. Sarı, turkuaz ve koyu mavinin bir arada kullanıldığı bu desenlerde aynı zamanda iki farklı yunusun bir yuvarlak oluşturarak yüzdüğü farklı figürler de bulunur. Boy boy, renk renk ve çeşit çeşit sahip olabileceğiniz yunus mozaik desen sayesinde havuzların bambaşka bir enerjiye bürünmesini sağlayabilirsiniz.

Yunus Mozaik Desen Her Havuza Uyar

Her havuza kusursuz bir şekilde uyum sağlayan yunus mozaik desen, görselliği en üst seviyede yaşamanıza olanak verir. Siz de kir tutmayan, kolay bir şekilde temizlenebilen, antibakteriyel ve antistatik yapıya sahip olan yunus mozaik desen ürünlerini tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sarı, mavi, turkuaz, siyah, füme gibi aklınıza gelebilecek diğer renklerdeki mozaikler ile hayallerinizdeki havuz tasarımını tamamlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Çilek Havuz ile iletişime geçmek olacak! Birbirinden kaliteli ürünlerimiz ve havuz yapımı hizmetlerimiz ile hemen tanışın!

Kod Ürün Adı Boyut Renk
Y143-3Yunus Mozaik Desen270 x 660 cm (8,26 m²)Mavi
Y245-1Yunus Mozaik Desen450 x 270 cm (6,15 m²)Mavi
Y245-3Yunus Mozaik Desen420 x 240 cm (4,87 m²)Mavi
Y245-4Yunus Mozaik Desen360 x 180 cm (3,95 m²)Mavi
Y245-5Yunus Mozaik Desen480 x 180 cm (5,50 m²)Mavi
Y345-1Yunus Mozaik Desen570 x 360 cm (16,43 m²)Mavi
Porselen Havuz İçi Görseller İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta