Sauna Yapımı
Tanıtım Videosunu Seyret

Sauna Nedir?

Sauna ilk olarak Orta Asya'da çıkmıştır ve ardından yaygınlaşarak tüm dünyaya yayılmıştır. Saunalar çoğunlukla ahşap malzemelerden üretilmektedir. Ufak bir oda şeklinde üretilen saunalar, içerideki sıcaklığı artırarak insan bedenini rahatlatmayı ve ter yoluyla yenilenme sağlamayı hedefler. İç sıcaklığı artırmak için özel sobaları vardır. Ayrıca hem nefes almayı kolaylaştırmak hem de solunum sistemini rahatlatmak için mentollü ferahlatıcılar kullanılabilir.

Saunalar insan sağlığına oldukça faydalıdır. Kasların gevşemesini sağlar, kan dolaşımını hızlandırır, gözenekleri açar ve kilo verdirir. Ter vasıtası ile zararlı maddelerin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Bunun dışında keyifli dakikalar geçirmek için özellikle de kış mevsiminin soğuk günlerinde de sauna tercih edilebilmektedir.

Sauna İmalatı

Saunalar, dileyenler için evlerde de özel olarak yaptırılabilen sistemlerdir. Evinizde sauna bulunsun istiyor iseniz Çilek Havuz ile Saunanızı tasarımından kurulumuna kadar dilediğiniz şekilde sauna projenizi tasarlayalım. Saunaların yapılış aşamaları aşağıdaki gibi ilerlemektedir.

Tasarım: Evinizde bulunan alanlar uygunluk açısından değerlendirilir ve seçimi yapılır. Daha sonra istediğiniz tarz belirlenir.

İnşaat: Uzman kadromuz ile dilediğiniz sauna inşaatı başlanır. En hızlı şekilde kaliteden ödün verilmeden inşa işlemi gerçekleştirilir.

Kurulum: Ahşapların ve seçmiş olduğunuz diğer özelliklerin monte edilmesi sauna iskeleti tamamlandıktan sonra yapılan işlerdir. Bu işlem aynı zamanda dekorasyon kısmını da içerebilmektedir.

Bakım: Ekibimiz periyodik bakım hizmetiyle size ekstra yardımcı olabilecektir. Sauna bakımınızı kendiniz yapabileceğiniz gibi bizlerden yardım da alabilirsiniz.

Çilek Havuz

Çilek Havuz, istediğiniz saunalara ulaşmanız için sizlere yardımcı oluyor. Sauna için gerekli aşamaları kaliteden ödün vermeden tek tek gerçekleştiren Çilek Havuz, müşteri memnuniyetine önem veren bir prensip ile çalışıyor.

Sauna imalatı için öncelikle sauna yapılacak alanın belirlenmesi gerekmektedir. Sauna alanı belirlendikten sonra, istenilen alanınsauna yapımı için uygun olup olmadığı test edilmelidir. Sauna için seçilen yerin uygunluğuna karar verilir ise sauna yapım aşamalarına geçilmelidir. Sauna yapım aşamalarını eksiksiz bir şekilde özenerek hazırlayan Çilek Havuz, sizlerin hayallerindeki saunaları hazırlamak için bekliyor. İster iseniz sauna yapımı, ister iseniz havuz yapımı ister iseniz buhar odası yapımıiçin Çilek Havuz’ a web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Merak Edilenler
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta