Apache Tutamak 106-8000DK

Apache tutamak 106-8000DK ile havuzlarda uzun ömürlü sonuçlar elde edebilirsiniz. Sürdürülebilir bir çevre anlayışı benimseyenler, Apache tutamak 106-8000DK modelini çok sevecek. Ekonomik olması sayesinde de beklentilerinizi tam olarak karşılayan Apache tutamak 106-8000DK modelini, en küçük havuzlardan kamusal havuz projelerine kadar çok çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Havuzlara kalite ve dinamizm katan Apache tutamak 106-8000DK, neredeyse hiç su emmiyor. Bu da onların çok daha uzun süre ilk günkü formunu korumasına olanak sağlıyor. Dünya standartlarında üretilen Apache tutamak 106-8000DK modeli için tek tıkla fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apache Tutamak 106-8000DK’da Doğru Standart

Apache tutamak 106-8000DK, dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Doğru standartlarda üretilen bu ürünler, ışıktan da etkilenmiyor. Çevresel faktörlere karşı yüksek derecede dayanım gösteren Apache tutamak 106-8000DK modeli, doğal görünümü sayesinde havuzunun çevresi ile bütünleşiyor. Kaydırmazlık özelliği olarak da bilinen antislip teknolojisi ile üretilen bu ürünler, havuzlarda güvenliğin üst dereceye çıkmasına olanak sağlıyor. Derin renk çeşitliliğine sahip olan havuz tutamakları, Çilek Havuz sayesinde sizlerle zahmetsizce buluşuyor. Beklentilerinizi tam olarak karşılayan seçenekler, uzun yıllar boyunca havuzlarınızda konforu ve güvenliği sağlıyor.

Apache Tutamak 106-8000DK Doğal Taşlı

Doğal taş olarak sayılabilen porselenin yüksek derecedeki ısı ile fırınlanması ile elde edilen Apache tutamak 106-8000DK, kullanıcısını yormuyor. Kolay bir şekilde uygulanabilen bu ürünler, işçilikten ve zamandan tasarruf ettiriyor. Eski ve yeni havuzların tamamında kullanılabilen Apache tutamak 106-8000DK, iklimsel koşullara karşı da dayanıklılık sağlıyor. Lekelere karşı dayanım özelliği ile de bilinen Apache tutamak 106-8000DK, kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Ortak olarak kullanılan ticari havuzlardan özel havuzlara kadar pek çok alanda değerlendirebileceğiniz bu ürünler, darbe ve çizilmelere karşı da dayanıklıdır. Antigraffiti ve antibakteriyel özelliklere sahip olan bu ürünler sıcaklığa ve dona karşı da mukavemet gösterir. Aşınma, eğilme, kırılma gibi problemler yaşamayacağınız Apache tutamak 106-8000DK, Çilek Havuz güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Siz de Çilek Havuz farkını yaşam alanlarınıza aktarmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta