Apache Tutamak Dış Köşe Sarı

Havuzların dış köşelerine entegre edilen apache tutamak dış köşe sarı, porselenden üretildiği için uzun yıllar boyunca dayanıklıdır. Düşük su emme kapasitesi sayesinde yüzeyinde bakteri oluşturmayan apache tutamak dış köşe sarı, insanların havuza tutunmasını kolaylaştırır. Havuz içerisinde spor ve diğer eğlence aktivitelerinin rahatlıkla yapılmasına olanak sağlayan apache tutamak dış köşe sarı, minimum su emme özelliği sayesinde donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklılığı ile bilinir. Hijyenik havuza inşa etmek isteyenlerin tercihi olanı apache tutamak dış köşe sarı, genellikle betonarme havuzlarda tercih edilir. Sağladığı kullanım rahatlığı sayesinde inşaat aşamasında da kullanıcısını yormayan apache tutamak dış köşe sarı, 33 × 33 boyutlarında üretilmiştir. İsteğinize bağlı olarak farklı ölçeklerde de sahip olabileceğiniz tutamaklar, özel bir tasarıma sahiptir.

Özel Tasarımlı Apache Tutamak Dış Köşe Sarı

Kendiliğinden desenli bir yapıya sahip olan apache tutamak dış köşe sarı, estetik bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olur. Hayallerinizdeki havuzu hayata geçirmek için tercih edebileceğiniz bu ürünler leke tutmadığı için de tercih edilir. Antibakteriyel ve antistatik yapısı sayesinde ön plana çıkan apache tutamak dış köşe sarı, aynı zamanda kimyasal dayanımı ile de oldukça avantajlıdır. Alkali ve asit maddelerine karşı mukavemet gösteren apache tutamak dış köşe sarı, bir kez satın alındığında uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Kolay tutunmaya imkan sağlayan tutamaklar, havuz köşelerinde meydana gelebilecek tehlikelerin de ortadan kaldırılmasına olanak sağlar. Sarı rengi ile havuzlara mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bu ürünler, tam sırlı olduğu için beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Apache Tutamak Dış Köşe Sarı Kimyasallara Karşı Dayanıklı

Yüksek kimyasal dayanımı ile havuz içerisinde kullanılan temizlik malzemelerine karşı direnç gösteren tutamaklar, daha az derz kullanımı gerektirdiği için maliyetten, zamandan ve işçilikten de tasarruf etmenize olanak sağlar. Sağladığı döşeme kolaylığı sayesinde hayallerinizdeki havuzun mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasına olanak sağlayan bu ürünler yüksek sıcaklıklara karşı dirençli olduğu için termal havuzlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Havuz tutamak ve kaymazları kategorisinden ulaşabileceğiniz bu apache tutamak dış köşe sarı, en çok tercih edilen havuz ürünleri arasındadır. Siz de ihtiyacınız olan havuz ekipmanlarına kolaylıkla ulaşmak istiyorsanız Çilek Havuz’u tercih edin.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta