Apache Tutamak Sırsız

25x25 boyutları ile her türden havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Apache tutamak sırsız, havuz kullanıcılarının rahatlıkla havuz içinde tutunmasına olanak sağlar. Havuzlara rahat bir şekilde giriş çıkış yapılabilmesine olanak sağlayan Apache tutamak sırsız, havuzlar için özel olarak tasarlanmıştır. Havuz küpeştesi olarak da sektörde bilinen bu ürünler, havuz içinde sakatlık oluşma ihtimalini ortadan kaldırır. Kolay kırılmaz özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca sizinle birlikte olacak Apache tutamak sırsız, aynı zamanda dayanıklıdır. Su ile sürekli temas halinde olan Apache tutamak sırsız, neme karşı da mukavemet gösterir. Farklı iklim şartlarına karşı dayanıklı olması ile bilinen Apache tutamak sırsız, leke tutmaz özelliği sayesinde de hayatınızı kolaylaştırır.

Apache Tutamak Sırsızın Temizlik İhtiyacı Yok

Temizlik ihtiyacı bulunmayan Apache tutamak sırsız, estetik görünümü sayesinde havuzun bütünlüğünü korur. Uygulaması son derece kolay olan Apache tutamak sırsız, farklı havuz tiplerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle toplu kullanım alanlarına sahip olan havuzların daha hijyenik olması için tercih edebileceğiniz Apache tutamak sırsız, yüzeyinde bakteri oluşturmaz. Porselen malzemeden imal edilen bu ürünlerin özel ölçüleri için de bize ulaşabilirsiniz. Maliyetten tasarruf etmenize olanak sağlayan Apache tutamak sırsızın uygulamasında daha az derz ihtiyacı bulunur. Döşeme kolaylığı sunan Apache tutamak sırsızın farklı seçenekleri de vardır. Kaliteli havuz inşası için tercih edebileceğiniz bu ürünler %100 porselenden imal edilir.

Apache Tutamak Sırsız Modeli Zariftir

Zarafeti ile ön plana çıkan Apache tutamak sırsız, farklı ölçeklerdeki havuz projelerinde kullanılabilir. Yeni ve eski havuzların tamamında kullanabileceğiniz bu ürünler, kullanım kolaylığı sunar. Döşeme kolaylığı sağladığı için zaman tasarrufu da sağlayan bu ürünler, sağlam ve uzun ömürlü olduğu için ön plana çıkar. Alkalilere ve asitlere karşı dayanıklı olan yüzeyinin bakımı oldukça basittir. Leke tutmadığı için hayatınızı kolaylaştıran Apache tutamak sırsız, kaymayı engeller ve havuzlarınızda dekoratif bir hava oluşturur. Havuz tasarımında daha özenli detaylara ulaşmak isteyenlerin tercihi olan Apache tutamak sırsız sayesinde daha kaliteli bir havuz keyfi yaşayabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta