Canyon Grey Flat Tutamak

Havuzların kenar bölümlerini entegre edilen havuz tutamakları, havuz içerisinde bulunan kullanıcıların rahat bir şekilde havuz içerisinde hareket etmesine olanak sağlar. Yüzme bilmeyenlerin avantajına olan havuz tutamakları, bu sayede yüzme bilmeyen kimselerin de yetişkin havuzunun içerisine girmesine yardımcı olur. Havuz sporları yaparken oldukça avantajlı olan havuz tutamakları arasında yer alan Canyon grey flat tutamak, hem görselliği hem de fonksiyonelliği bir arada sunar. Kendinden çizgili desenleri sayesinde havuzların çok daha doğal bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan Canyon grey flat tutamak, 25 × 25 boyutlarında üretilmiştir. Modern ve özgün havuzlar oluşturmak isteyenlerin tercihi olan Canyon grey flat tutamak, aynı zamanda kaymazdır. Kaymaz yüzeye sahip olması, ortamda bulunan insanların kayarak düşmelerini engeller.

Canyon Grey Flat Tutamakların Şık Tasarımı

Şık tasarımı ile görsellik açısından da oldukça avantajlı olan Canyon grey flat tutamak, kolay bir şekilde döşenebildiği için işçilik maliyetlerinin de azalmasını sağlıyor. Dikdörtgen ve kare yüzey seçenekleri ile sizlere sunmuş olduğumuz bu tutamaklar %100 porselenden üretiliyor. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan porselen, ortamda bakteri, küf ve mantar gibi istenmeyen organizmaların oluşumunu engelliyor. Havuzların kullanımına kolaylık ve eğlence katan Canyon grey flat tutamak, aynı zamanda hijyenik havuzlar oluşturmak için de idealdir. Antibakteriyel yapısı sayesinde gönül rahatlığıyla uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu ürünler kaliteli ve uzun ömürlü oldukları için mükemmel fiyat performans dengesine sahiptir.

Canyon Grey Flat Tutamakla Havuzunuzu Özelleştirin

Çilek Havuz ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz Canyon grey flat tutamak, havuzunuza bir karakter kazanacak. Hem rengi ile hem de deseniyle havuzunu özelleştirmek isteyenlerin tercihi olan Canyon grey flat tutamak, dayanıklı ve kaliteli oldukları için müşterilerden tam not alır. Kaygan ve ıslak sahip bir zemine sahip olan havuzlarda ideal bir şekilde işlev gören bu ürünler kaliteli alışveriş imkanı ile Çilek Havuzda sizleri bekliyor. Siz de haftanın her günü, günün her saati Çilek Havuzu ziyaret ederek havuzunuzun ihtiyacı olan Canyon grey flat tutamağı ve diğer havuz ekipmanlarını kolayca satın alabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta