Double Base Çift Profilli Kaymazlar

Double base çift profilli kaymazlar ile havuzlarınıza zarafet ve güç katın. Kaymaz özelliği sayesinde havuz kenarlarında kayarak düşme riskini azaltan bu ürünler, çevresel faktörlere karşı da son derece dayanıklıdır. Kaliteden ödün vermeden eski ve yeni havuzlarını yeniden yapılandırmak isteyenlerin tercihi olan Double base çift profilli kaymazlar, kullanıcısından uygulayıcısına kadar herkesin hayatına değer katar. Daha az derz kullanımı ile daha etkili sonuçlar alabileceğiniz Double base çift profilli kaymazlar sayesinde siz de en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Uygulaması kolay olan bu ürünler, işçilikten ve zamandan tasarruf ettirir.

Double Base Çift Profilli Kaymazlar ile Güçlü Havuzlar

Daha güçlü havuzlar için tercih edebileceğiniz Double base çift profilli kaymazlar, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Su emme kapasitesi oldukça düşük olan bu kaymazlar, suyu iterek alanda bakteri ve diğer zararlı mikroorganizma oluşumunu engeller. Kompakt yapısı ve ergonomisi sayesinde zamane tasarımların çok ötesinde olan Double base çift profilli kaymazlar antrasit gri ve beyaz seçenekleri ile sizlerle buluşuyor. Havuzunuzun genel tasarımına zarar vermeden bir bütünlük oluştursun istiyorsanız siz de Double base çift profilli kaymazlar tercihinde bulunabilirsiniz. Her türlü havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Double base çift profilli kaymazlar, orta ve köşe bölgelerde kullanılabilecek biçimde sınıflandırılmıştır.

Double Base Çift Profilli Kaymazlar ile Havuzlarda Üst Düzey Güvenlik

Havuz güvenliğinin etkin olarak sağlanabilmesi için tercih edeceğiniz Double base çift profilli kaymazlar sayesinde daha konforlu yüzme alanları hazırlayabilirsiniz. Bireysel kullanımlı havuzlardan işletmelere özel havuzlara kadar her türlü havuz tipinde kullanabileceğiniz bu ürünler 12,5x25 boyutlarında imal edilir. Dilerseniz, Çilek Havuz ile iletişime geçerek özel üretim Double base çift profilli kaymazlar hazırlatabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanından müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, web sitemiz üzerinden yazılı olarak da dakikalar içinde teklif alabilirsiniz. Kalitenin öncü adresi olan Çilek Havuz, her zaman daha iyisini sunma misyonuyla yanınızdadır. Çilek Havuz ile havuzlar daha sağlam olur , kulaçlar her zaman mutluluğa atılır.


Kod Ürün Adı Tip Boyut Renk
UDDA10Double Base Çift Profilli KaymazSırsız12,5x25Beyaz
UDDA10CDouble Base Çift Profilli Kaymaz KöşeSırsız12,5x25Beyaz
UDDAA10Double Base Çift Profilli Kaymaz-12,5x25Antrasit Gri
UDDAA10CDouble Base Çift Profilli Kaymaz Köşe-12,5x25Antrasit Gri
Porselen Tutamak Kaymazları İncele
E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta