Double Base Profilli Kaymazlar

Havuzlardaki güvenliğin maksimum seviyeye çıkarılmasına olanak sağlayan Double Base profilli kaymazlar, adından da anlaşılabileceği gibi havuzlarda kaymaz bir yüzey oluşturmak adına kullanılan ürünlerdir. Double Base profilli kaymazlar, havuz kenarlarında zemin malzemesi olarak tercih edilir. Hava koşullarına, kimyasallara ve suya karşı dirençli bir yapıya sahip olan Double Base profilli kaymazlar merdiven bölümlerinde de kullanılabilir. Porselenden imal edilen bu ürünler 12,30 x 25 ölçülerinde sizlere sunulur. Antrasit gri rengi sayesinde havuzların şık bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan Double Base profilli kaymazlar, havuz merdiven kaymazı ve havuz kenarı tutamağı olarak değerlendirilebilir.

Double Base Profilli Kaymazlar ile Havuzda Bakterilere Son

Farklı renk, ebat seçenekleri ile en doğru sonuçlara ulaşmanızı olanak sağlayan Double Base profilli kaymazlar, düşük su emilim oranına sahiptir. Düşük su emilimi sayesinde yüzeyinde bakteri oluşumunu engelleyen bu ürünler hijyenik havuzlar isteyen herkes için tercih edilebilir. Sıfırdan inşa edilen havuzlardan mevcuttaki havuzlara kadar tüm havuz tiplerinde kullanabileceğiniz Double Base profilli kaymazlar, kullanılan ham maddenin kaliteli olması sayesinde çevresel faktörlere karşı mukavemet gösterir. Kırılmalara karşı dayanıklı olan bu ürünler, dayanıklı özelliği sayesinde sağlığım-nızın korunmasına yardımcı olur. Termal havuzlardan eğitim havuzlarına, otel havuzlarından tüm havuz türlerine kadar aklınıza gelebilecek her alanda değerlendirebileceğiniz Double Base profilli kaymazlar avantajlı fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Kaydırmaz özelliğine sahip olan ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Double Base Profilli Kaymazlar ile Eğlence Başlasın

Proaktif havuzlar için tercih edeceğiniz Double Base profilli kaymazlar, havuz dışında terliksiz yürüseniz bile kaymanızı engeller. Son derece hijyenik olan yüzeylerde çıplak ayak ile yürümenin keyfini çıkaracaksınız. Bir kez alıp uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Double Base profilli kaymazlar sayesinde kalitenin gücünü keşfedeceksiniz. Her ölçekten havuz için ihtiyacınız olan tutamak ve diğer havuz ekipmanları için Çilek Havuz ile iletişime geçebilir, beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo hizmetinin sunulduğu Çilek Havuz, güçlü stok ağı ve gelişmiş lojistik teknolojisi sayesinde istediğiniz havuz ekipmanlarının zamanında size teslim edilmesini sağlar.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta