Double Base Profilli Tutamak Dış Köşe

Havuz giriş çıkışlarının daha güvenli olarak yapılabilmesi için tercih edebileceğiniz double base profilli tutamak dış köşe, aynı zamanda havuz içerisinde çeşitli etkinliklerin ve spor aktivitelerinin yapılmasını sağlar. Adından da anlaşılabileceği gibi havuzların dış köşesine entegre edilen tutamaklar, porselen ham maddesinden hazırlandığı için oldukça dayanıklıdır. Havuzlarda uzun ömürlü sonuçlar tercih etmek için kullanacağınız tutamaklar, avantajlı fiyatlarla Türkiye’nin her neresinde olursanız olun sizlere ulaşır. Leke tutmayan ve kolay bir şekilde temizlenebilen double base profilli tutamak dış köşe modeli uzun ömürlü kullanım için idealdir.

Double Base Profilli Tutamak Dış Köşe Havuzların Başlıca Koruyucusu

Havuzların başlıca koruyucusu olarak yer alan double base profilli tutamak dış köşe, güçlü yapısı sayesinde ek bir kaplama malzemesi gerektirmez. Sızdırmaz yapısı sayesinde havuz suyunun veya dışarıdan gelebilecek herhangi bir nemin zemine sızmasını engelleyen double base profilli tutamak dış köşe, üst düzey performans gösterir. Su çıkışlarının doğru bir şekilde ayarlanmasını da destekleyen double base profilli tutamak dış köşe, oluklu yapısı sayesinde havuzdan taşan suyun tekrardan havuza aktarılmasına yardımcı olur. Havuzun fonksiyonelliğini artıran en önemli yapı malzemeleri arasında bulunan tutamaklar, kaydırmaz yapıda olduğu için ıslak alanlarda kayarak düşme riskini azaltır.

Double Base Profilli Tutamak Dış Köşe Dayanıklıdır

Donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı olan double base profilli tutamak dış köşe, açık ve kapalı havuzların tamamında kullanılabilir. Bu sayede kişisel kullanım amaçlı olarak tercih edeceğiniz villa havuz yapımı veya ticari işletmeninize dahil olan otel havuz yapımı gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolay döşeme imkanı sayesinde zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olan tutamaklar sağlam ve uzun ömürlü sonuçlar doğurduğu için tercih edilir.

Double Base Profilli Tutamak Dış Köşe Kimyasallara Karşı Mukavemetli

Asit ve kimyasallara karşı yüksek derecede dayanım gösteren double base profilli tutamak dış köşenin bakımı da oldukça basittir. Suyun berraklığını destekleyen özel rengi sayesinde her türlü stil ile uyum sağlayan tutamaklar, ortamın daha dekoratif bir görünüme kavuşmasına olanak tanır. Kaymayı engelleyen özel yapısı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan tutamaklar, havuzların daha özenli detaylara sahip olmasına yardımcı olur. Siz de kaliteli bir havuz keyfi yaşamak için bu tutamakları tercih edebilirsiniz. Doğal görünümlü ve fark yaratan havuzlar sizin için önemliyse siz de bu tutanakları değerlendirebilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta