Double Base Profilli Tutamak İç Köşe Gri

Antrasit gri rengiyle elegant havuzları hazırlamanıza yardımcı olan Double Base profilli tutamak iç köşe gri sayesinde çok daha estetik havuzlar inşa edeceksiniz. Kalitesini ilk bakışta fark ettiren Double Base profilli tutamak iç köşe gri 25x25 boyutuyla işçilikten de zamandan da kazanmanıza yardımcı olur. Şık tasarımı ile hem göze hem de güce hitap eden Double Base profilli tutamak iç köşe gri, tutmak ve kaymaz yüzey imkanlarını tek bir üründe buluşturuyor. Bu sayede kaymaz taban için ekstra bir masraf yapmanıza gerek kalmıyor. Porselen yüzeyi sayesinde güneşin zararlı etkilerine karşı oldukça dayanıklı olan Double Base profilli tutamak iç köşe gri, aynı zamanda donma ve yağmur gibi diğer çevresel faktörlere karşı da oldukça etkili.

Double Base Profilli Tutamak İç Köşe Gri ile Kalitenin Derinliklerine Dalın

Double Base profilli tutamak iç köşe gri, kalitenin derinliklerine dalmanıza olanak sağlıyor. Havuzların iç köşelerine monte edilen bu ürünler, sızdırmaz özelliği sayesinde de ön plana çıkıyor. Taşan havuz suyunun tekrar havuza dönmesi için milimetrik olarak tasarlanan Double Base profilli tutamak iç köşe gri, hijyen kalitesini artırdığı için de çok seviliyor. Düşük su emme kapasitesine sahip olan porselen, yüzeyinde bakteri gibi zararlı mikroorganizmalar oluşturmuyor. Bu sayede kullanıcılar, suyun pozitif enerjisine gönül rahatlığı ile kendisini kaptırabiliyor.

Double Base Profilli Tutamak İç Köşe Gri Kolayca Temizlenebiliyor

Double Base profilli tutamak iç köşe gri, kolayca temizlenebildiği için de oldukça avantajlı. Uygulayıcısından kullanıcısına kadar herkes için verimli olan Double Base profilli tutamak iç köşe gri, açık ve kapalı havuzlarda kullanılabiliyor. Havuzların çok daha uzun yıllar ilk günkü kalitesine sahip olabilmesi için tercih edebileceğiniz bu ürünler sayesinde ek bir masraf yapmadan havuz keyfini katbekat yaşayabilirsiniz. Çocuk havuzları, aquaparklar, olimpik havuzlar ve çok daha fazla alanda kullanabileceğiniz Double Base profilli tutamak iç köşe gri modeli gibi havuz ekipmanlarına Çilek Havuz sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta