Esnek Boyut Pötikare Tutamak

Havuzlara giriş çıkışların çok daha rahat olmasına olanak sağlayan esnek boyut pötikare tutamak, havuz güvenliğinin artmasına yardımcı oluyor. Havuza giren insanların rahatça hareket edebilmesine olanak sağlıyor. %100 porselenden imal edilen esnek boyut pötikare tutamak, insanların havuz içerisinde hareket etmesini kolaylaştırdığı için aynı zamanda işlevseldir. Donmaya ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı olan esnek boyut pötikare tutamak, Türkiye’nin en kuzeyinden en güneyine, en doğusundan en batısına kadar her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Karabük havuzu yapımı sürecinde bu tutamakları kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda Iğdır havuz yapımı için de aynı tutamakları tercih edebilirsiniz.

Esnek Boyut Pötikare Tutamak ile Mutluluğu Esnet

Aqua parklar, site havuzları, termal havuzlar ve otel havuzları gibi aklınıza gelebilecek pek çok alanda tercih edebileceğiniz esnek boyut pötikare tutamak yaşamanızı kolaylaştıracaktır. Toplu kullanıma açık olan havuzlarda rahatlıkla tercih edilebilen tutamaklar, otel havuz yapımı için de en avantajlı tutamak seçenekleri arasındadır. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan esnek boyut pötikare tutamak, antibakteriyel olduğu için aynı zamanda hijyeniktir. %100 porselenden imal edildiği için leke tutmayan ve kolay bir şekilde temizlenebilen esnek boyut pötikare tutamak, Aksaray havuz yapımı için de tercih edilir. Siz de Bayburt havuz yapımı veya Türkiye’nin herhangi bir ilinde havuz inşasında bulunuyorsanız mutlaka esnek boyut pötikare tutamak seçeneklerini tercih etmelisiniz.

Neden Esnek Boyut Pötikare Tutamak?

Alkali ve asit maddelerine karşı kimyasal dayanıklılığa sahip olan tutamaklar esnek boyutu sayesinde her havuza uyum sağlar. Şırnak havuz yapımı ve diğer illerimizdeki havuz yapımı için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu ürünleri sizi de çok seveceksiniz. Uygulayıcısından kullanıcısına kadar herkes için avantajlı olan tutamaklar sayesinde havuzda geçirilen sürenin çok daha kaliteli olmasını sağlayacaksınız. Daha az derz kullanımı gerektirdiği için maliyet unsurlarından da tasarruf etmenize olanak sağlayan tutamaklar, jakuzi yapımı gibi havuz dışındaki ıslak alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Uzun yıllar boyunca ilk günkü işlevselliğinde kullanabileceğiniz esnek boyut pötikare tutamak sayesinde işçilikten de tasarruf edersiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta