Esnek Pötikare Profilli Tutamak

30x25 boyutlarında sahip olabileceğiniz esnek pötikare profilli tutamak, beyaz rengi ile her türlü havuza uyum sağlar. Kendinden desenli olduğu için dekoratif amaçlı ekstra ürün kullanımı gerekmez. Porselenden imal edildiğinden esnek pötikare profilli tutamak üzerinde bakteri, mantar ve küf gibi oluşumlar meydana gelmez. Çok yüksek ısılarda, özel teknikler ile fırında pişirilen porselen malzemesinin tüm ayrıcalıklarını üzerinde toplayan esnek pötikare profilli tutamak, havuza girenlerin rahatlıkla tutunarak havuz aktivitelerini yapmalarını sağlarken aynı zamanda havuza rahatlıkla giriş çıkmalarına olanak verir. Dayanıklılık ve kullanım ömrü açısından emsallerine oranla çok daha ileride olan esnek pötikare profilli tutamak, uzun yıllar kullanıma uygundur.

Esnek Pötikare Profilli Tutamak Her Havuzda Kullanılabilir

Tüm havuz tiplerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz esnek pötikare profilli tutamak seçeneklerini çok seveceksiniz. Havuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayan bu ürünlerin montajı ve kullanımı oldukça basittir. Düşük su emilimi sayesinde bakteri oluşumunu engelleyen porselen, aynı zamanda gözeneksiz olduğu için de yüzeyinde mikroorganizma barındırmaz. Bakımı ve temizliği çok basit olan bu malzemeler, maliyet tasarrufu sağlaması ile de bilinir. Daha az derz kullanımı ile daha yüksek sonuçlar alabileceğiniz esnek pötikare profilli tutamak, sağladığı döşeme kolaylığı sayesinde zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olur.

Esnek Pötikare Profilli Tutamak ile Kaliteli Havuzlar İnşa Edin

İster tek bir havuz isterseniz de onlarca havuz inşa edin, fark etmez. Esnek pötikare profilli tutamak kullandığınız her havuz en iyi havuzlar arasına girecektir. Oluklu yapısı sayesinde havuzdan taşan suyun tekrar havuza dönmesine aracı olan esnek pötikare profilli tutamak, bu sayede sudan da tasarruf etmenize olanak sağlar. Her havuza uyarlanabilir ölçüde hazırlanarak piyasaya sürülen esnek pötikare profilli tutamak seçeneklerini projenize özgü özelleştirebilirsiniz. Size özel müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek projenize özel olarak da tutamak üretilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacak. Alanında uzman ekibimiz, esnek pötikare profilli tutamak ve çok daha fazla havuz ekipmanı ile ilgili sizi memnuniyetle bilgilendirecektir.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta