Porselen Karo Seri F Bordür-10 (Hands)

Çocuklar, herkes için önemlidir. Onların her anında kaliteyle buluşması bizim de dileğimiz. Bunun için Porselen karo seri f bordür-10 (hands) serisini oluşturduk. Özellikle çocuk havuzlarında kullanabileceğiniz Porselen karo seri f bordür-10 (hands) serisi, renkli detayları ile havuzların pozitif enerjisinin katbekat artmasını sağlıyor. Kaliteli yapısı ile miniklerin zarar görmeden yüzme keyfini kesintisiz olarak sürdürmesine olanak sağlayan Porselen karo seri f bordür-10 (hands), beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. 12,5x25 boyutlarındaki bu ürünler karışık renklerden oluşuyor. Bu sayede siz de havuzun dekorasyonunu zahmetsizce tamamlamış oluyorsunuz.

Porselen Karo Seri F Bordür-10 (Hands) Modelini Dilediğiniz Gibi Değerlendirin

Porselen karo seri f bordür-10 (hands) modelini istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Kalitesini ilk bakışta fark ettiren bu ürünler, çocukların eğlenerek havuz aktivitelerini yapmalarına olanak sağlar. Sağlam yapısı sayesinde darbelere ve çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan bu ürünler, en doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Yeni inşa edilen havuzlarda ve son kat karolarının yenilenmesi gereken havuzlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Porselen karo seri f bordür-10 (hands) modelini, diğer havuz karoları ile bütünleştirerek ortaya bambaşka tasarımların çıkmasını sağlayabilirsiniz. Nitelikli ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız siz de hemen Çilek Havuz ile iletişime geçin.

Porselen Karo Seri F Bordür-10 (Hands) Renkleri Capcanlı

Capcanlı renklere sahip olan Porselen karo seri f bordür-10 (hands), güneşin zararlı etkilerine karşı korunaklıdır. Ürünün renkleri zaman içerisinde solmaz. %100 porselenden üretildiği için çizilmez, aşınmaz ve kırılmaz. Çocuklar için tehlike arz edebilecek her şey Porselen karo seri f bordür-10 (hands) ürününden uzak kalmıştır. Güvenle kullanabileceğiniz Porselen karo seri f bordür-10 (hands), düşük su emme kapasitesi sayesinde suyu iter. Böylelikle ürün üzerinde su lekeleri oluşmaz. Pürüzsüz yapısı sayesinde kolayca temizlenebilen Porselen karo seri f bordür-10 (hands), üzerinde bakteri ve diğer zararlı mikroorganizmaları barındırmaz. Siz de çocuklar için hayal ettiğiniz havuzu inşa etmek istiyorsanız Porselen karo seri f bordür-10 (hands) modelini tercih edebilirsiniz. Sızdırmaz yapısıyla betonarme yapının da korunmasına olanak sağlayan bu ürünleri çok seveceksiniz.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta