Havuz Yapımı
Tanıtım Videosunu Seyret

Havuz Yapımı

Havuz yapımı, işi bilen bir ekip tarafından yapılmalıdır. Müşteri memnuniyetine önem veren, alanında uzman, kaliteli malzeme kullanan firmalar tarafından yapılan havuzlar kullanıcıları memnun edecektir. Çilek Havuz müşteriyi ön planda tutan, modern üretim yapan prensipli bir firmadır.

Havuz yapımı, dış mekân açık havuzlar ya da iç mekân kapalı havuzlar olmak üzere 2 farklı şekilde tasarlanmaktadır. Havuz yapımında kullanılan malzemenin niteliği kullanışlı havuz inşasında önemli faktörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İklim şartları da göz önünde tutularak inşa edilen havuzlar dayanıklı malzemeler kullanmaktadır. Uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapan Çilek Havuz müşterilerinin beğenilerini toplamayı başarmaktadır.

Havuz yapımı son derece profesyonellik isteyen bir işlemdir. Kalite konusu havuz yapımındaki en önemli konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız bütün havuz yapımı özelliklerine dikkat ederek uluslararası kalite standartlarında havuz imalatı yaparak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Firmamız havuz yapımında havuz filitrasyon sistemlerinden havuz dezenfeksiyon sistemlerinin yapılmasına kadar oldukça geniş kapsamlı faaliyet gerçekleştirmektedir.

Havuz Yapımındaki Önemli Faktörler Nelerdir?

  • ·       Havuz betonarme çatlaklarının giderilmesi
  • ·       Havuz İçi İzolasyonu
  • ·       Havuz cam mozaik kaplaması
  • ·       Havuz mekanik tesisatları

Havuz yapımında tehlike arz edecek her türlü durum engellenmelidir. Havuzlara yetişkinler ile birlikte çocukların da girdiği düşünülerek, çocukların zarar görmemesini sağlayacak tasarımlar yapılmalıdır. Havuzun gerekli izolasyon işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Cam mozaik kaplaması tamamlanmalıdır. Havuzun gerekli mekanik sistemlerinin ayarlanması gerekmektedir. Tüm bu önemli noktalar tamamlandıktan sonra havuz yapımı bitmiş demektir.

 

Çilek Havuz İle Kaliteli Havuz Yapımı

Çilek Havuz birbirinden farklı havuzları tasarlayarak hizmetinize sunmaktadır. Çilek Havuz, talep ettiğiniz havuzu sizler için tasarlar iken işini iyi bilen uzman personeller ile çalışmaktadır. Hem kaliteli hem kullanışlı hem de güvenli havuz yapımı ile müşterilerden beğeni toplayan firmamız son derece titiz çalışmalar sergilemektedir.

Çilek Havuz, yüksek kalite havuz seramiklerini kullanarak, son derece şık havuzların yapılmasını sağlamaktadır. Havuz yapımı konusunda deneyimli olan firmamız, üstte taşma kanalı bulunan ve denge deposuyla birlikte üretilen havuzları tasarlamaktadır. Havuzun yapılacağı alan şayet daha dar bir alan ise; bu tip alanlarda firmamız, skimmerli sistem olarak isimlendirilen farklı bir sistem uygulamaktadır. Havuz yapımında kullanılan en modern sistemleri uygulama kapasitesine sahip olan firmamız, skimmerli sistemleri denge deposu ve taşma kanalı gerektirmeyen alanlarda uygulamaktadır.

Süs havuzu yapımı, termal havuz yapımı, prefabrik havuz yapımı gibi birbirinden özel tasarlanarak inşa edilen havuzlar için Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli havuz yapımı için Çilek Havuz daima sizlere yardımcı olacaktır. Aynı zamanda havuz yapımı maliyetleri için de firmadan bilgi alabilirsiniz.

Havuz Fiyatları 2022

Havuz yapımı için kurulum maliyetlerini etkileyen faktörler arasında havuzun ebatları, derinliği, havuzun yapılacağı yerin iklim şartları, fiziki şartlar, hafriyatın taşınma maliyeti gibi çeşitli konular bulunur. Aynı zamanda havuzun estetiğini desteklemek için istediğiniz havuz aksesuarları da maliyeti etkileyen konulardan birisidir. Son dönemlerde şahsi havuzlara olan talebin artması da muhakkak ki havuz yapımı fiyatlarını etkilemektedir.

Havuz fiyatları bu durumlara göre değişiklik gösterebilir. Havuz fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Çilek Havuz ile iletişime geçebilirsiniz. Yapılacak havuzun detaylarına göre bilgi vermek çok daha doğru olacaktır.

Havuz Modelleri

Termal havuz modelleri, bahçe havuz modelleri, gölet havuz modelleri, süs havuzu, aqua park havuzu gibi çeşitli havuz modelleri firmamız tarafından tasarlanmaktadır. Peki, bu havuzlar nasıl yapılır? Avantajları nelerdir? Maliyetleri nedir? Birlikte inceleyelim.

Süs havuzları için seçenekleriniz birden fazladır. Çeşmeli süs havuzları veya klasik bahçe havuzlarını tercih edebilirsiniz. Gerekli malzemeler ile süs havuzunu istediğiniz yerde istediğiniz şekilde Çilek Havuz ile inşa edebilirsiniz. Bahçede, parkta veya farklı bir alanda yer alan süs havuzunun inşası her zaman alanın büyüklüğünü, konumunu ve durumunu dikkate alan bir planlama işe başlar. Süs havuzlarının günde dört ile altı saat doğrudan güneş ışığı almasına dikkat edilmelidir. Bu sayede alg gelişimini önlemek mümkün hale gelecektir. Süs havuzu yapımının tasarım olanaklarında neredeyse hiçbir sınır yoktur. Dilediğiniz modelde ve dilediğiniz süsler ile havuzunuzu elde edebilirsiniz.

Süz havuzları gibi gölet havuz ve bahçe havuzları estetik olarak göze hitap eder ve sizi rahatlatır. Bahçeniz veya açık alanınız için tercih edebileceğiniz çok farklı havuzu modeli vardır. Süs havuzlarında, astar, pompa, filtre, su karıştırıcılar ve havuz aksesuarları kullanılır. Havuz aksesuarları için; hasır otu, lotus, zambak veya oyuncaklar kullanabilirsiniz. Eğlence için ise aqua parklar tercih edilebilir. Özellikle çocuklar için son derece avantajlı olan aqua parklar çeşitli tasarımları ile tercih edilebilir. Hayalinizdeki havuza kavuşmak için tüm bu aşamaları eksiksiz bir biçimde takip edecek ve uygulanması gereken her şeyi kaliteli bir biçimde uygulayacak bir firmayla çalışmalısınız. Çilek Havuz dünden bugüne ulaşmış olan deneyimiyle size bu konuda yardımcı olabilecektir.

Süs Havuzu Yapımı

Süs Havuzu Nasıl Yapılır?

Süs havuzları inşa ederken yaprak döken ağaçlardan, kozalaklı ağaçlardan ve güçlü köklü bitkilerden uzak tutunuz. Ağaçların arasına bir süs havuzu inşa ederseniz, süs havuzunu korumak için bir bariyer oluşturmayı düşünebilirsiniz. Süs havuzunun her gün dört ila altı saat doğrudan güneş ışığı aldığına dikkat edilmelidir. Bu şekilde alglerin büyümesi önlenebilir. Havuzun kışın tamamen dönmesini önlemek için derinlik hesabı doğru yapılmalıdır. Süs havuzunun tasarım olanakları neredeyse sınırsızdır. Küçük kayaları ve ağaç köklerini önlemek için her zaman havuzun altına bir bariyer örtüsü yerleştirilmelidir.

Havuzlar, arka bahçe manzarasını iyileştirmenin harika bir yoludur. Bir gölet tasarlarken, olasılıklar sonsuzdur. Seyir havuzu tamamlandıktan sonra bulunduğu alana renk katacaktır. Üstelik süs havuzunun yapım süresi de çok uzun değil. Süs havuzunun yapım aşaması projenin büyüklüğüne ve detaylarına göre değişiklik göstermektedir. Ancak, her büyüklükteki havuzların bazı ortak aşamaları vardır. Çilek Havuz bu adımları takip ederek hayalinizi ve aynı zamanda size söz verdiği süs havuzunu da başarıyla gerçekleştirecek.

Çilek Havuz Kalitesi

Çilek Havuz, işini son derece iyi yapan uzman bir ekibe sahip olmasının yanı sıra tecrübesi ile de sizlere hizmet sağlıyor. Daima sorularınızı cevaplayacak nitelikli elemanlarımız sayesinde hayalinizdeki havuza kavuşacaksınız.

Süs havuzu yapımının yanı sıra, kar odası yapımı, tuz odası yapımı, Türk Hamamı yapımı, sauna yapımı gibi çeşitli hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Çeşitli sorularınız için veya fiyat bilgisi içiniz markamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Süs Havuzu Bakımı

Yüzme havuzları özellikle yaz aylarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüzde hepimizin bildiği gibi yüzme havuzları birçok farklı yaşam alanında kullanılmaktadır. Aynı anda birçok misafiri ağırlayabilen havuz tesislerinden bahçe önü havuzlarına veya özel villalara kadar çok çeşitli havuzlarla karşılaşabilirsiniz. Bu bakımdan yüzme havuzu bakımı oldukça önemli bir konu haline gelmiştir.

 Yüzme havuzlarının sıhhi şartları sağlaması insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Hepimizin bildiği gibi düzenli olarak bakımı yapılmayan bir havuz zamanla insan sağlığına zararlı birçok bakterinin oluşumuna hazırlanacaktır. Bu noktada profesyonel bir havuz bakımı yaptırmak ve havuzun düzenli kontrollerini yaptırmak önemlidir.

Prefabrik Havuz Yapımı

Prefabrik Havuzlar

Prefabrik yüzme havuzu, yüzme havuzunun keyfini çıkarmak için en önemli fırsatlardan biridir. Çünkü bu havuzlara yoğun inşaat çalışmaları ile sahip olmak gerekli değildir. Havuzda daha çok vakit geçirip temizlikle daha az vakit geçirmek isteyenler için prefabrik havuz her zaman doğru seçimdir.

Prefabrik havuzlar, başlangıç ​​maliyeti açısından pahalı, ancak yaşam döngüsü maliyetleri açısından ucuzdur. Kalan bakım maliyetini partilere, mangallara ve havuz başı eğlencelerine ayırarak, kullanılacak havuzdan ek verim elde edebilirsiniz.

Günümüzde tüketicilere sunulan birçok farklı yüzme havuzu türü bulunmaktadır. En popüler olanı prefabrik havuz seçeneğidir. Bu havuzlar sektördeki en pürüzsüz yüzeye sahiptir ve ister ayakta ister dokunarak rahat bir deneyim sağlar.

Prefabrik Havuz Malzemeleri Nelerdir?

Prefabrik havuzlarda montaj ve imalat sırasında birçok malzeme kullanılmaktadır. Özellikle prefabrik havuzların temelleri atılırken en kaliteli malzemeler değerlendirilmelidir. Prefabrike tanklar için üretim ve montaj gibi malzeme türleri farklı seçeneklerde ele alınmaktadır. Üretimde kullanılan malzemeler; aşınma ve paslanmayı önlemek için vinil ester reçinesi, zemin kaplamasının yüzey tabakası, yapısal destek malzemesi türü, daha sağlam bir tasarım için polyester reçinede cam elyaf, dayanıklılığı artırmak için stres noktaları için dokuma kumaşlardır.

Tüm bu tür malzemeler üretim aşamasında işlenmekte ve profesyonel bir anlayışla kullanılmaktadır. Bu nedenle prefabrik havuz daha kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Prefabrik havuzların yanı sıra olimpik havuzlar, süs havuz yapımı, yüzme havuzu yapımı gibi çeşitli hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgiye Çilek Havuz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Çilek Havuz Kalitesinden Yararlanın

İnşaat sektöründe kalite standartlarını oluşturmuş olmamız, her zaman en iyiyi hedeflememiz ve bunu başarıyla gerçekleştirme kararlılığımız en büyük güvencemizdir. Her gün büyümenin ve gelişmenin yolu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Bunun için müşterilerimizle yakın ilişki kurmalı, onları tam anlamıyla anlamalı, onları desteklediğimizi göstermeli ve çıkabilecek küçük sorunlara çözüm bulmalıyız. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun vadeli, kalıcı ve dürüstlüğe dayalıdır. Bu nedenle müşterilerimiz bize her zaman güvenir, biz de müşterilerimize her zaman güveniriz.

Alanında uzman ekibimiz ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi edinmek için Çilek Havuz web sitemizi inceleyebilirsiniz. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Termal Havuz Yapımı

Çilek Havuz Kaliteli Tasarımlar

Çilek Havuz, termal sağlık alanındaki tecrübesini tüm projelerine başarıyla yansıttı. Özellikle zengin termal kaynakları ve üstün sağlıklı yaşam özellikleri ile havuz yapımında tercih edilen markadır. Yüzme havuzları için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli malzemeler, sıcak sudan tuzlu suya kadar her türlü suya en büyük ölçüde dayanabilmektedir. Sevdiğimiz inşaat teknikleri ve teknikleri sayesinde birçok durumda çok karmaşık projelerde bile çok yönlülük elde etmeyi başardık.

Şelaleler, hidromasaj alanları, nehirler ve lagünlerle birbirine bağlanan halka açık yüzme havuzları inşa ederek tüm sağlık tasarım olanaklarından yararlanıyoruz. Bu yüzme havuzları kısmen kapalı, kısmen açık veya farklı seviyelerde. Kaplıca havuzunun güzelliğini arttırmak için kaplıcalar, banklar, adalar, gayzerler ve çok renkli su altı ışıkları gibi çeşitli aksesuarlar kullanılabilir. Yüzme havuzunun etrafındaki mekânın doğasına uygun olması gerektiğinde uyumlu bir mimari ve tasarım seçebiliriz.

Tüm bu tür malzemeler üretim aşamasında işlenmekte ve profesyonel bir anlayışla kullanılmaktadır. Türk Hamamı yapımı, süs havuz yapımı, yüzme havuzu yapımı gibi çeşitli hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgiye Çilek Havuz web sitemizden ulaşabilirsiniz

Termal Havuz Nedir?

Kaplıca havuzu şifalı suların keşfedildiği, bilimsel uygulamaların yapıldığı özel bir alandır ve sağlık sektörünün önemli bir parçasıdır. Termal havuzlarında yapılan tedaviler, çamur banyoları, gaz banyoları ve nefes alarak veya içerek uygulanan tedavilerdir.

Termal havuzlar, tepeden tırnağa çeşitli hastalıkların destekleyici tedavisinde öne çıkıyor. Eklem hastalıkları bu tedavilerin başında gelmektedir. Sudaki mineraller ve sıcaklık seviyeleri eklem ve cilt hastalıklarını etkili bir şekilde tedavi edebilir. Romatizma, insanların aktivitelerini kısıtlayan, sürekli ağrı ve rahatsızlık hissetmelerine neden olan bir hastalıktır. Bu nedenle ağrıyı gidermek ve kişilerin yaşam kalitesini yükseltmek için hipertermi yoluyla destek alınabilir. Kireçlenme tedavileri ve kas hastalıklarına bağlı tedaviler sıcak su uygulamasına dönüşmektedir. Kaplıca suyu özellikle kireçlenme için etkili bir tedavi sağlasa da kas ağrıları ve siyatik gibi hastalıkların tedavisinde kaplıca suyunun destekleyici tedavisi kullanılabilir.

Termal havuzlar gibi sağlık için faydalı olabilecek sauna yapımı, tuz odası yapımı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Termal Havuz Maliyetleri

Sıcak havuz tasarımı birçok farklı şekil alabilir. Burada önemli olan kaplıca havuzunun yapılacağı yer ve buranın çevresindeki inşaat koşullarıdır. Spa havuzunun çevreye uygun olması çok önemlidir. Ayrıca yüzme havuzunun sıcaklığını dengelemek için ortamdaki doğal koşullar göz önünde bulundurularak doğru tasarım oluşturulmalıdır.

Kaplıca havuzunun fiyatı klasik yüzme havuzunun fiyatından biraz farklıdır. Bunun en büyük nedeni yüzeyinde fayans yerine mermer kullanılmasıdır. Bununla birlikte kaplıca havuzunun fiyatını etkileyen en önemli faktör gerekli havuzun büyüklüğüdür.

Aqua Park Havuz Yapımı

Çilek Havuz Aqua Park Hizmetimiz

Farklı araçlar kullanarak havuzda geçirdiğiniz zamanı nasıl daha ilginç hale getirebilirsiniz? Son yıllarda dünyadaki büyük yüzme havuzlarında su parkı sistemlerinin kurulması ile havuz deneyimi daha keyifli hale gelmiştir. Evinizde su parkı veya işletmenizde yüzme havuzu yapmak için de destek alabilirsiniz.

İnsanlar, havuz deneyimini eğlenceli hale getirebilecek su parkı havuzuna çok ilgi gösteriyor. Ülkemizde birçok işletme bu alanda başarılı adımlar atmaya başlamıştır. Kalitedeki önemli gelişme nedeniyle, su parklarında çok kaliteli bir hizmet ortaya çıktı. Firmamız da bu hizmetleri profesyonel ekibi ve en gelişmiş sistemi ile sizlere sunmaktadır.

Aqua parklar, özellikle yaz aylarında büyük talep görmektedir. Adrenalin dozunu artıracak sistemlerin bulunduğu bu alanlarda inşaat sırasında tüm güvenlik önlemlerini aldık. Çünkü inşaat sürecinde yapılacak en ufak bir hata can güvenliğini olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle su parkları yapımında uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Yüzme havuzunuzu eğlenceli hale getirmek için güvenli parklar ve son teknoloji ekipmanlar üretme kabiliyetimiz var.

Aqua park inşaat projesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda tam olarak hareket ediyoruz. Tasarım ekibimizi bu sistemlerde istediğiniz özellikleri ortaya çıkarmaya davet ediyoruz. Detaylı bilgi almak ve su parkı yapımında bizimle işbirliği yapmak için iletişim kanallarımızdan ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Türk Hamamı yapımı, yüzme havuzu yapımı gibi çeşitli hizmetlerimiz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aqua Park Yapımı Maliyetleri

Su parkının yapım maliyeti için öncelikle bir proje yapılması gerekiyor. Çünkü bu işlemlerde birden fazla seçeneğiniz var. Aqua parkın uygulanacağı alanın genişliği ve alanın koşulları maliyeti ciddi şekilde etkiler. İstediğiniz ek özellikler ile yüksek bütçeyle çok kaliteli ve güzel bir su parkına sahip olabilirsiniz.

Su parkı alanı için çok farklı alternatifleriniz var. Bu nedenle su parklarının fiyatları büyük ölçüde değişmektedir. Bunun için öncelikle mükemmel malzeme ve işçiliğe sahip bir su parkı inşaat projesini hayata geçirmeliyiz. Bunun için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyatlı projeleri sizler için hayata geçiriyoruz.

Su parkları, içinde farklı sistemleri barındıran bir park olarak oldukça ilgi görmüştür. Şu ana kadar bilinen su parklarının diğer ürünleri; yüzme havuzu, farklı ölçeklerde slaytlar, rüya ve dalga havuzu, kayar kule, yüzme havuzu ısıtma, sistemi, havuz kapatma sistemi, su parkı manzarası, güneşlenme terası, elektronik erişim sistemi şeklinde sıralanıyor.

Hepimizin bildiği gibi su parkının yapımı sırasında yukarıda sayılan sistem ve ürünlere ek olarak birçok farklı aksesuara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durum, su parkı inşaatının ana gövdesinin güçlü organizasyonel yeteneklere sahip olması gerektiğini göstermektedir. Bu nedenle su parklarının yapımı ile ilgili hizmet satın alırken alanında uzman ve profesyonel firmamızın desteğini almanız gerekmektedir.

Gölet Havuz Yapımı

Gölet Yapım Aşamaları

İlk olarak, göletlerin ve havzaların inşa edileceği alanda araştırmalar yapılır. Keşifte asıl amaç göletin zeminini doğru seçmektir. Keşif sırasında yer tespiti yapıldıktan sonra uygun olup olmadığı zemin etüdü ile kontrol edilir. Konum belirlendikten sonra kullanıcının istekleri dinlenir. Havuz projesi ihtiyaçlarınıza göre çizilir ve bilgisayar ortamında ortaya çıkan çalışmaları detaylı olarak gösteririz. Bu nedenle proje sonunda herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Göletin inşaatı bu aşamada başlar. Her şeyden önce, zemin uygundur. Temel kazıldıktan sonra havuz inşaatına başlanmış ve gerekli yeraltı çalışmaları yapılmıştır. Ardından elektrik sistemini kurun ve döşeyin. Bu aşamada havuzdaki aydınlatma istediğiniz gibi olabilir. Son aşamada ise üst tasarım geçti. Bu aşamada havuzunuzun nasıl görüneceği önemlidir. Gölet havuzunda son su enjeksiyon işlemi tamamlanmış olup, tadilat projesinin de tamamlanması ile havuzunuz teslim edilecektir.

Gölet havuzu yapımının yanı sıra, kar odası yapımı, tuz odası yapımı, buhar odası yapımı, Türk Hamamı yapımı, sauna yapımı gibi çeşitli hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Çeşitli sorularınız için veya fiyat bilgisi içiniz markamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Gölet Havuz Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Göletin yapımında kullanılan malzemenin kalitesi, dayanıklı ve güzel olması nedeniyle göletin yapımında en önemli faktördür. Bu doğrultuda havuzun sağladığı estetikten faydalanmak için kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. İyi bir su geçirmezlik sağlamak için yüzer yapılarda kullanılan malzemelerin yüksek performanslı malzemeler olmasına dikkat edilmelidir.

 Havuz mevsimsel koşullardan etkilenmez ve içindeki su uzun süre kullanılabilir, bu da su yalıtımı ile doğrudan ilişkilidir. Havuz inşaatı sırasında izolasyon için gerekli önlemlerin alınmış olması, havuzun aşırı kış sıcaklıklarından veya don olaylarından etkilenmemesini sağlar. Bu nedenle havuz tasarımının izolasyon açısından çok dikkatli bir şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Havuz yapımındaki tecrübesini havuz havuzları imalatına da yansıtan firmamız, yaşam alanları için güçlü görsel güzelliğe ve eşsiz estetiğe sahip havuzlar tasarlamaktadır. Bu doğrultuda firmamızın gölet yapımında profesyonel hizmet verme konusunda oldukça emin olduğu söylenebilir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Bu durumun doğal bir sonucu olarak birçok farklı müşterimiz havuz yapımı için firmamıza başvurmuştur.

Sonsuzluk Havuzu

Sonsuzluk Havuzu Nedir?

Sonsuzluk havuzu olarak da bilinen sonsuzluk havuzu, deniz manzarası veya deniz kenarı havuzu için kullanılan genel bir terimdir. Sonsuz havuzlar, sonsuz havuzlar dışında sıfır kenarlı havuzlar olarak da adlandırılır. Sonsuzluk havuzları daha çok tatil beldelerindeki oteller tarafından yapılsa da deniz manzaralı odalar için de tercih edilen havuz tipidir.

Sonsuzluk havuzu adını görünüşünden alır. Havuzun karşısındaki veya kenarındaki deniz manzarası nedeniyle sonsuz bir havuz görüntüsü oluşur. Bu nedenle sonsuz havuz olarak adlandırılır. Bu havuzun amacı sonsuz bir su görüntüsü oluşturmaktır. Bunun için ciddi inşaat çalışmaları gerekiyor. Sonsuz havuzlar alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde beklenen görüntü elde edilemeyecektir. Sonsuzluk havuzları çok moda bir yapıya sahip ve uzun yıllardır yurt dışında popüler olmakla birlikte son yıllarda Türkiye'de trend haline geldi.

Infinity Havuz Maliyetleri

Sonsuzluk havuzunun yapısı geleneksel yüzme havuzundan farklıdır ve kurulum süreci daha karmaşık ve karmaşıktır. Teknik olarak sonsuzluk havuzu iki bölüme ayrılmıştır. Bir kısmında yüzebiliyor olsanız da diğer kısmı lavabo olarak kullanılıyor.

İkinci kısım olmadan "sonsuzluk" görüntüsü sağlanmayacaktır. Bu nedenle bir sonsuzluk havuzu kurulumu daha fazla yapısal çalışma ve zemin hazırlama çalışması gerektirir. Ana havuzun ve lavabonun stabilizesini ve güvenliğini sağlamak için yüksek bir kurulum standardı gereklidir. Bu sebeplerden dolayı sonsuzluk havuzlarının kurulum maliyeti normal havuzlara göre daha yüksektir. Maliyet, yüzme havuzunu yapan kişinin özel gereksinimlerine göre değişiklik gösterebilir.

Kaliteli Tasarımlar Çilek Havuz’ da

Çilek Havuz, kalitesinden ödün vermeden, tüm Türkiye'de özellikle İstanbul'da profesyonel uygulamalarıyla bu alandaki lider konumunu sürdürmeyi hedefleyerek İstanbul'da kurulmuştur.

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ve çalışanlarımızın memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. İnsana, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, müşteri beklentilerine en uygun çözümleri sunmak ve müşteri memnuniyetinde liderliği sürdürmek en büyük önceliğimizdir.

Havuz yapımı, sauna yapımı, buhar odası yapımı, Türk Hamamı yapımı, süs havuzu yapımı, termal havuz yapımı, spa design yapımı, gölet havuz yapımı, kar odası yapımı, tuz odası yapımı, prefabrik havuz yapımı gibi çeşitli hizmetlerimiz ile müşterilerimizi memnun etmeye çaba gösteren firmamız, uzaman ekibi ile sizleri bekliyor. Dilediğiniz zaman Çilek Havuz web sitemizi ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Havuz Yapımı Maliyeti

Havuz yapımı; alanında uzmanlık isteyen bir hizmet türüdür. Bu nedenle alacağınız hizmetlerin belirli bir kalitede olmasını istemeniz son derece doğaldır. Havuz yapımında önemli üç maddeyi aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

1.      Malzeme Kalitesi
2.      Kalifiye İşçilik
3.      Tecrübe

Havuz yapımında bu üç etken havuzunuzun kalitesini ve uzun ömürlü olup olmadığını etkiler. Bu yüzden eğer bir havuz yaptırmayı düşünüyor iseniz son derece başarılı olan ve uzman ekip ile çalışan Çilek Havuz’ u tercih edebilirsiniz.

Havuz yapımı için kurulum maliyetlerini etkileyen faktörler arasında havuzun ebatları, derinliği, havuzun yapılacağı yerin iklim şartları, fiziki şartlar, hafriyatın taşınma maliyeti gibi çeşitli konular bulunur. Aynı zamanda havuzun estetiğini desteklemek için istediğiniz havuz aksesuarları da maliyeti etkileyen konulardan birisidir. Havuzun prefabrik havuz modeli veya termal havuz modeli olup olmaması da maliyetleri etkilemektedir.

Merak Edilenler
E-Katalog

Şirket Politikamız, Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz ve Faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Müşteri Görüşleri

Müşterilerimizin bizimle ve onlara verdiğimiz hizmetle ilgili görüşlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Tümünü Gör
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta