Hexagon Mozaik Bej

Soft tonların enerjisini havuzlarınıza yansıtmak için tercih edebileceğiniz mozaikler, iklimsel koşullara ve çevresel faktörlere karşı yüksek derecede dayanayım gösterir. Dört mevsim boyunca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu mozaikler, estetik ve canlı bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. SPA mozaikleri, havuz içi mozaik desenler, kaydırmaz özellikli olan porselen malzemeler ve havuz içinde kullanım için tercih edebileceğiniz Hexagon mozaik bej, birbirinden farklı renk ve desen alternatiflerine de sahiptir. Birbirleriyle uyumlu olan renkler ile kombin edebileceğiniz Hexagon mozaik bej, isteğinize bağlı olarak farklı ölçeklerde de üretilebilir.

Hexagon Mozaik Bej ile Dört Mevsim Havuzlarda Rahatlık

İleride gelecek darbelere karşı yüksek derecede dayanıma sahip olan Hexagon mozaik bej, farklı iklim şartlarına uyumlu olacak biçimde üretilmiştir. Düşük su emme oranları sayesinde yüzeyinde bakteri oluşturmayan bu Hexagon mozaik bej, garantili olarak sizlere ulaşır. Temizlik açısından da büyük avantaj oluşturan porselen malzemeler, kullanıcısını yormadan havuz keyfinin çıkarılmasını sağlar. Suya karşı dayanıklı malzemelerden imal edilen Hexagon mozaik bej ürünleri, kabarma ve çatlama gibi problemler oluşturmaz. Havuz tesisatında bulunan su yalıtımının korunmasına da yardımcı olan bu ürünler, havuzlarda son kat kaplama malzemesi olarak kullanılabilir.

Hexagon Mozaik Bej Kalitesi ile Bir Adım Önde

Darbelere karşı dayanıklı malzemeden imal edilen Hexagon mozaik bej, kalitesi ile ön plana çıkar. Güvenilir bir havuz istiyorsanız siz de bu malzemeleri tercih edebilirsiniz. Atlama tahtası, havuz merdiveni, havuz içi bordürler gibi farklı parçalar ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Hexagon mozaik bej, sağladığı avantajlardan dolayı tercih edilir. Derz maliyeti az olduğu için de işçilik maliyetinin düşürülmesine olanak sağlayan Hexagon mozaik bej, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Ovalden böbrek şeklindeki havuzlara kadar aklınıza gelebilecek her türlü havuz modelinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Hexagon mozaik bej, kaliteli yapısı sayesinde en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak tanır. Sauna, hamam, SPA merkezleri gibi diğer ıslak alanlarda da Hexagon mozaik bej modelini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak.

E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta