Hexagon Mozaik Beyaz

Havuz kaplamalarında önemli bir yere sahip olan Hexagon mozaik beyaz, %100 porselenden üretilmiştir. Daha az derz kullanımı sayesinde işçilikten ve malzemeden tasarruf ettiren bu ürünler, havuzların çok daha uzun süre kullanılabilir olmasına yardımcı olur. Maliyet tasarrufu elde etmenize olanak sağlayan Hexagon mozaik beyaz, uzun kullanım ömrü ve yüksek dayanımı sayesinde beklentilerinizi daha kolay karşılar. Düşük su emme kapasitesine sahip olan Hexagon mozaik beyaz, havuz içinde bakteri, küf ve mantar oluşumunu engeller. Kendine has bir tarzı olan bu ürünler, cilalı yüzeyi sayesinde havuzların çok daha estetik bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Kendiliğinden doğal bir renge sahip olan bu ürünler, doğal içeriği sayesinde insan sağlığına herhangi bir zarar vermez. Çeşitli minerallerin, kil ve kaolen maddesinin bileşiminden oluşan bu ürünler, suya karşı yüksek mukavemeti ile bilinir.

Hexagon Mozaik Beyaz Dayanıklıdır

Dayanıklı olması ile ön plana çıkan Hexagon mozaik beyaz, ışı şoklarına karşı dayanıklı olduğu için açık ve kapalı alanların tamamında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gözeneksiz yapısı ile havuzların daha sağlıklı bir ortama kavuşmasına olanak sağlayan bu ürünler, yüksek darbe dayanımı sayesinde havuzlarınıza yıllar boyunca eşlik eder. Isıyı ve elektriği aktarmadığı için havuz güvenliğinin korunmasını da sağlayan bu ürünler, yüksek sıcaklıklarda pişirildiği için daha etkili sonuçlar verir. Çilek Havuz kalitesi ile sahip olabileceğiniz Hexagon mozaik beyaz ürünleri, pürüzsüz dokusu ile havuz keyfinin katbekat artmasını sağlar.

Hexagon Mozaik Beyaz ile Doğru Havuza

Hexagon mozaik beyaz malzemesinin uygulaması kolaydır. Eski ve yeni tüm havuzlarda kullanabileceğiniz bu ürünler, yılın dört mevsiminde suyun dinlendirici etkisini üzerinizde taşımanıza yardımcı olacaktır. Etkileyici bir tasarıma sahip olan Hexagon mozaik beyaz, sadeliğin büyüsüne kapılmak isteyenleri bekliyor. Sızdırmaz etkisi ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan Hexagon mozaik beyaz; boyutları, tasarımı ve havuzun teknik özelliklerine mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Siz de ihtiyacınız olan Hexagon mozaik beyaz ürünleri için hemen bizimle iletişime geçin, Türkiye’nin neresinde olursanız olun zengin ürün gamımızdan faydalanın.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta