Hexagon Mozaik Siyah

Siyahın asaletini havuzlarının içerisine taşımak isteyenler havuz kaplama ekipmanları arasında benzersiz seçenekleri tercih ediyor. Görsel açıdan oldukça estetik olanın Hexagon mozaik siyah, dekoratif açıdan oldukça avantajlıdır. Çok parlak veya cilalı bir yüzeye sahip olan Hexagon mozaik siyah, kendine özel stili ile havuzlarını güzelleştirmek isteyenleri bekliyor. Son derece stil sahibi bir havuz oluşturmanız için ihtiyacınız olan Hexagon mozaik siyah, beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. Bal peteklerini andıran küçük küçük yuvarlakların bir araya gelmesi ile oluşturulan Hexagon mozaik siyahta tam parlak bir görünüme sahip olursunuz. Kaymazlık aranmayan bu ürünler, beklentilerinizi tam olarak karşılayacak estetik ve işlevselliğe sahiptir.

Hexagon Mozaik Siyah Dayanıklıdır

Cam, seramik ve taş malzemelerinin mükemmel uyumu olan bu ürünlerin malzeme kalınlığı 6 mm civarındadır. Mat formunda da sahip olabileceğiniz Hexagon mozaik siyahın malzemesi sırlı taş olarak belirlenmiştir. Taleplerinize göre özel değiştirebileceğiniz bu ürünler, %100 porselen olduğu için önemli ölçüde antibakteriyel özelliği ile ön plana çıkar. Havuzlarda oluşabilecek zararlı mikroorganizmaların engellenmesine yardımcı olan Hexagon mozaik siyah, kaymaz özelliği sayesinde havuz misafirlerinin sağlıklı bir ortamda işlemlerini gerçekleştirmesine olanak sağlar. Özel pişirme teknikleri ile üretilen porselenler, havuzunuza bambaşka bir hava katacak. Bir kez tercih ettiğinizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz Hexagon mozaik siyah, donma, yüksek sıcaklıklar ve yağmur gibi çevresel faktörlere karşı oldukça avantajlıdır.

Hexagon Mozaik Siyah Tasarruf Ettirir

Daha az derz kullanımı gerektirdiği için hem işçilikten hem de maliyetten tasarruf elde edebileceğiniz bu ürünler, havuz kaplama malzemesi olarak satışa sunulur. Küçük büyük demeden her ölçekteki havuz için tercih edebileceğinizi Hexagon mozaik siyah, tarzınızı en iyi şekilde yaşam alanlarınıza yansıtmanıza olanak sağlıyor. Alışılmışın dışında, benzersiz bir havuza sahip olmak istiyorsanız siz de Hexagon mozaik siyahı tercih edin. Özel tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan Hexagon mozaik siyah, minimal dokuzu ile en doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Sadece havuzlarda değil, aynı zamanda banyo, mutfak tezgah arası, evin iç zeminlerde de kullanabileceğiniz bu ürünler oldukça zengin bir kullanım imkanına sahiptir.


E-Katalog

Şirket politikamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve faaliyet alanlarımız için kataloğumuzu indirerek detaylı inceleyebilirsiniz!

Kataloğu İndirin
Tanıtım Videomuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et.

Hemen İzleyin
Telefon Whatsapp E-posta
Telefon Whatsapp E-posta